Yazın Kullanılabilecek Gömlek Modelleri

Yazın sıcağında kullanılacak ürünler arasında gömlekleri çok görmeyenler olabilir. Ancak moda dünyasında gömleklerin büyük yeri vardır. Özellikle moda haftalarına bakıldığında mevsim fark etmeden gömlek geniş bir şekilde kombinleriyle karşılaşıyoruz.

Uzun kollu gömlekler yazın kullanılmaz diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Uzun kollu ancak geniş ve salaş gömlekler ile güzel kombinlere sahip olabilirsiniz. Genel olarak salaş gömleklerin altında kumaş şortları görüyoruz. Uzun kollu gömlekleri kollarını katlayarak çok kullanışlı hale getirebilirsiniz. Salaş gömleklerin yanı sıra keten gömlekler de yazın çok kullanılan gömlek modelleri arasındadır. Keten gömlekler her bir alt giyim parçalarıyla kombin yapılabilir. Keten gömlekler özellikle yazın kumaş şortlarınızla  çok yakışacaktır. Özellikle bol şortlarla çok yakışan keten gömleklerde uzun kollu olanlar daha şık bir görünüm sağlıyor.
Basic gömlek modellerinden ise kısa kol gömleklerin ön planda olduğunu da görebiliyoruz. Kısa kol gömleklerle nasıl kombin yapılacağını bilmeyenler için kolyelerle çok uyumlu olduğunu da düşünebiliriz. Kısa kol gömleklere daha çok yakışan desenler ise çizgili gömleklerdir. Çizgili kısa kol gömlekler kullanıldığında şortların koyu olmasa bile tamamen sade şort kullanılmasını tavsiye ederiz.

Yazlık gömlekler arasında keten gömlekler giyildiğinde hangi ayakkabıları tercih edebileceğinizi de düşünüyorsanız spor ayakkabılar her zaman ön plandadır. Güzel ve rahat sneakerlar bu konuda yardımınıza koşabilir. Sneakerların ayaklarınızı terleteceğini düşünüyorsanız daha çok bez ve hava alan kumaş yapısına sahip spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Kumaş yapısına göre spor ayakkabıları daha çok hafif ve ince yapılı olanları yazın yazlık gömleklerinizle kullanmak en doğrusudur. Yazlık gömleklerinizle spor ayakkabılarınız bu sayede uyumlu hale gelecektir.

Ayakkabı seçimi olarak yazlık gömleklerle terliklerin uyumlu olmayacağını da düşünenler vardır. Ancak son dönemlerde rahatlığa dönen erkek moda dünyasında terlik kullanımları her giyime uyumlu hale gelmiştir. Örneğin gömleklerinizin altına giydiğiniz şortlar ile kombinlerken dilediğiniz terlik modelleriyle kombinleyebilirsiniz. Bu kombinleri yazlık yerlerde çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yazlık gömleklerden sadece keten olanlarıyla değil aynı zamanda kısa kol düz gömleklerinizle de kullanabilir ve daha salaş bir görünüm elde edebilirsiniz. Kısa kol düz gömleklerinizi de seçerken daha çok bir beden büyük modelleri tercih edebilirsiniz.

Yazlık gömlekler hem sokak stiline adapte olmanızı sağlayacak hem de diğer ortamlarda yazın sıcak aylarında sizi şık gösterecektir. Birçok yazlık gömlek modelleri için vavin.com.tr’yi ziyaret edebilir, gömlek kategorisinden istediğiniz yazlık gömlek modellerini sipariş verebilirsiniz. Ayrıca 24 saatte kargo ile ürününüze hemen ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir