Vücut Tiplerine Göre Kaşe Kaban Modelleri

Farklı kumaş yapısına sahip kaşe kaban modelleri bulunduğu halde bazen kaşe kaban giyiminde yanlışlar yapılabiliyor. Bunun çözümü de vücut tipinizi tanımaktan başlıyor. Giyim konusunda vücut tiplerinden dolayı çoğu yanlışlar yapılabiliyor. Dış giyim için aynısına dikkat edilmesine gerek yok zannetseniz bile herhangi bir değişimle kaşe kabanlarınız size daha çok yakışabilir.

Kaşe kaban modellerinden şal yaka ve ipli olanlar 2019 erkek modasında çok ilgi görmeye başlamıştır. Ne kadar tarz ve güzel görünse de bazı vücut tipleri için uygun olmayan modellerden biridir. Şal yaka kaşe kabanlar üst tarafı alt tarafından daha kalın olan erkekler için çok tavsiye edilmiyor. Bu daha çok orantısızlık sağlayabilir ve kaşe kabanlarınızın havasını değiştirebilir. Bu tarz vücut tiplerine daha çok normal yaka kaşe kabanların yakışacağına eminiz. Renk seçimi olarak ise koyu renklerin tercih edilmesi doğru olur. Örneğin, siyah kazak, kot pantolon ve gri botlarınızla çok güzel olacağından eminiz.

Ekoseli kaşe kabanlar ne kadar gösterişli ve eski zamanları hatırlatan aurası olsa da her vücut tipinin bu tarz kaşe kabanları giymesi çok da güzel bir görüntü olmaz. Ekose kaşe kabanları daha çok az yapılı ve zayıf erkekler için ideal kaşe kaban modellerindendir. Ekose kaşe kabanları tercih ederseniz bile altından çok kalın parçaları tercih etmemeniz gerekiyor. Hem kalın olmayan hem de çok renk içermeyen giyim parçalarının kullanılması gerekiyor.

 

 

Uzun boylu ancak zayıf vücut tipine sahip erkekler biraz daha oversize kaşe kabanlara yönelebilirler. Bu onlara daha kalıplı ve tarz görünüm kazandıracaktır. Aynı zamanda bu vücut tipinde olan erkekler uzun ve şal yaka kaşe kabanlardan da kullabilirler. Uzun kaşe kabanlar uzun boylu erkekler için ideal kaşe kaban modelleridir. Ayakkabı modeli olarak ise spor ayakkabıların bile yakışacağını düşünüyoruz. Bir başka öneri olarak ise dar kalıplı kaşe kabanlardan çok kalın ve bol kaşe kabanların bu vücut tipine yakışacağını söyleyebiliriz. Kaşe kaban renk seçimleri için ise açık veya koyu renklerin ikisi de kullanılabilir ancak koyu kaşe kabanlar sizi daha çok zayıf göstereceğinden dolayı aşırı zayıf vücutta orantısız durabilir.

Dilediğiniz kaşe kabanları incelemek ve vücut tipinize uygun olanları seçmek için vavin.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Hızlı kargo seçeneğiyle uygun fiyatlı kaşe kabanlarınıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir