Uzmanından Stil Önerileri

Erkeklerde şıklığın altın kuralları, mutlaka moda trendlerini takip etmektir. Ceket, pantolon, sweat ya da tişört olsun her konuda mutlaka son moda ürünleri tercih etmeli ve kombinleri de buna göre yapmak gerekmektedir. Bazı erkekler alışveriş yapmaktan pek haz etmezler ve detaycılıktan sıkılırlar. Onlar için sade bir sweat ya da gömlek almak yeterli olacaktır. Peki bu sade kıyafetlerle de harika bir görünüme kavuşabileceğinizi biliyor musunuz? Bugünkü yazımızda sizlere stil sahibi bir erkek olabilmek için nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylı bir biçimde anlatacağız.

 

 

 

 

 

Uzmanları Mutlaka Dinleyin
Eğer sade kıyafetlerle dahi stil sahibi bir erkek olmak istiyorsanız mutlaka uzmanların önerilerine kulak verin. Eğer kendi farklı stilinizi oluşturmak istiyorsanız taklit etmekten kaçının ve son moda trendleri takip edin. Özellikle erkek bloglarındaki giyim önerileri sizin kurtarıcınız olacaktır. Basit bir sweat giyseniz dahi, tüm insanların dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modayı Takip Edin
Moda bildiğiniz üzere sürekli olarak değişen ve gelişen bir kavram olarak ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle de stilinizi oluşturmak istiyorsanız dönem dönem tüm trendleri incelemeniz ve takip etmeniz gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renk uyumuna Dikkat Edin
Bir stil oluştururken mutlaka doğru kombinleme yapmak gerekmektedir. Bu kombinlemelerde ise renk uyumu direkt olarak ön plana çıkmaktadır. Örneğin pembe bir sweat ile cırtlak bir tonda sarı ceketin uyumlu olmayacağını bilmeniz gerekmektedir. Bu şekilde farklı renklerle tonları birbirine uydurduğunuz takdirde harika kombinler yaratabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gardırobunuzu Yenileyin
Zaman zaman alışverişe çıkarak son modaya göre gardırobunuzu yenilemeye bakın. Sürekli olarak aynı tip giyinmeyin.
Bazen Eskiye Dönmek İyidir
Son zamanlarda vintage ve Retro akımları moda oldu. Bu nedenle zaman zaman eskiye dönerek o şıklığı yakalamanız, dikkat çekmenizi sağlayacaktır.
Mutlaka Formda Olun
Tüm erkekler mutlaka spor yapmalı ve formuna dikkat etmelidir. Formda olan bir erkek üzerine uyacak kıyafet konusunda asla sıkıntı yaşamaz ve giydiği her şeyi kendisine yakıştırabilir.
Son Olarak Mutlaka Kendiniz Olun
Giyim hususunda da mutlaka kendiniz olun. Sizi yansıtmayan kıyafetleri asla giymeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir