Ten Renginize Göre Kot Ceket Modelleri

Kot ceketler ara dönemlerde giyilen en temel ceket modellerinden biri olduğundan dolayı çok ilgi görmektedir. Eski dönemlerden beri favori olan bu modeller için kendi tarzınız ve vücut tipinize göre seçim yapmak kolay olsa da ten rengini de göz önünde bulundurmak da lazım. Neden ten rengi derseniz ise kot ceketlerin birçok renklere ve modellere sahip olduğunu bilirsiniz. Bu kot ceket renklerine uyumlu giyinmek sizi her zaman bir adım ileri taşır. Kot ceketler arasında taşlamalı kot ceketler, koyu renklere sahip kot ceketler, siyah kot ceket, lacivert kot ceket, açık mavi kot ceketler, koyu mavi kot ceketler, kahverengi renk tonlarına sahip kot ceket modellerini bulabilirsiniz. Bunlardan hangisini kullanabileceğiniz hakkında bir fikriniz yoksa hemen inceleyelim;

Kot ceketler genellikle sonbahar veya ilkbahar aylarında ortaya çıkar ve tarzınızı tamamlayan en önemli parçalardan biri olur. Esmer tenli erkekler biraz daha açık renklere sahip kot ceket tercih etmekten yana olabilirler. Ancak esmer bir tene sahip olunca tamamen açık renklere yoğunlaşmak da doğru olmaz. Diğer türlüsü çok absürt kaçabilir. Örneğin; esmer tenli erkekler beyaz kot ceket giyerse direkt olarak renk farklılığı göze çarpar ve bu güzel bir görüntü oluşturmaz. Esmer tenli erkeklerin genellikle mavi tonlara sahip kot ceketler tercih etmesini tavsiye  ederiz. Ayrıca esmer tene sahip erkeklerin taşlamalı kot ceketleri de kullanabileceğini söyleyebiliriz. Bu tarz kot ceket renklerini kullanmaktan kaçınmayın. Bu ceket modellerini kullanırken ise pantolonlarınızı da yine yumuşak renklerde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Çok açık tenli erkeklerin bir bakışta direkt dikkat çeken tenleri olduğu için biraz daha koyu renk ceket tercihlerinde bulunması gerekiyor. Çok açık renklere sahip kot ceketler dikkat çekmeyecektir. Bu yüzden lacivert  ve füme kot ceketlerin size çok yakışacağından eminiz. Tabii bu renklerde de yine aşırı koyuluğa düşmemeniz gerekiyor. Giyeceğiniz alt giyim ürünlerden koyu renkleri de kullanabilirsiniz. Orta renklere sahip kot ceketleri de kullanmanız abartı olmayacaktır. Örneğin mavi veya gri renkler de teninize çok yakışacaktır.

Kumral tenlere sahip erkeklerin ise koyu renkten çok açık renklere yönelmesi iyi olacaktır. Kumral ten ortada kaldığından dolayı birçok tonu kullanma özgürlüğüne sahiptirler. Beyaz renk kot ceketlerin size çok yakışacağından eminiz. Diğer kullanılan kot ürünlerinin beyazdan uzak bir renk tonunda olmasına dikkat etmeniz iyi olacaktır.

Birçok çeşit ve modellerde kot ceketlere sahip olmak için www.vavin.com.tr’yi ziyaret edip, satın alabilirsiniz. Hızlı kargo ve güvenilir alışveriş ile istediğiniz kot ceketlere ulaşabilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme seçeneğiyle alışverişinizi kolay bir şekilde yapma imkanı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir