Tarzınızı Öne Çıkaracak Blazer Modelleri

Son yıllarda erkek giyimde öne çıkan parçalardan biri de blazerlardır. Öncelikle spor modelleri ile görünür olan bu parça daha sonra klasik stili de farklı türden detaylarıyla etkisi altına almıştır. Farklı ve klas görünmeyi seven erkeklerin kısa sürede favorisi haline gelen bu parça günümüzün moda detaylarından da etkilenmektedir. Bu durum özellikle, tüm parçalara kısa bir göz atma imkanının söz konusu olduğu online alışveriş siteleri vasıtasıyla görünür olur. Saten ve kadife materyalleri ve gösterişli stili ile oldukça cool bir imaj yaratan bu ceket modellerini kısaca inceleyelim.

 

 

 

Klasik kesim blazerlar
Erkeklerin en az mesafeli olduğu en popüler blazer ceket modeli kuşkusuz klasik kesime sahip olanlardır. Hafif uzun, derin bir kruvaze yakaya sahip bu blazer modelleri daha çok siyah, lacivert gibi klasik stilin hâkimiyeti altında olan renkler ile öne çıkan bir modeldir. Hafif parlak bir kumaşa sahip olan modeller ile ayrı bir ışıltı yakalamanız mümkün.

 

 

Pastel renkli spor blazerlar

Biraz cesaret isteyen bu erkek blazer modelleri, farklı ve göz alıcı bir stil elde etmek isteyen erkeklerin imdadına koşuyor. Özellikle açık mavi ve beyaz gibi tonlar ile görmeye alışkın olduğumuz bu modelleri online alışveriş siteleri aracılığıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Ekose, kadife ve saten gibi vintage blazerlar
Farklı bir görünüm elde etmek isteyen erkeklerin bir diğer blazer tercihini ise ekose desenler ve saten, kadife gibi hafif parlak kumaşlardan üretilmiş modeller oluşturur. Kullanışlı bir model isteyen kişilerin tercihi ise ekose modellerden yanadır. Özellikle vintage stilin gözde renklerinden olan kahve ve hardal tonları içeren ekose detaylar kişiye son derece klas bir görünüm kazandırır. Dikkat çekici bir görünüm için ise orman yeşili, gece mavisi gibi koyu tonlardaki saten ve kadife blazerlar önerilebilir.
Siz de tarzınızı öne çıkaracak bir blazer modeli arıyorsanız bu modeller ile işe başlayabilirsiniz. Online alışveriş siteleri size bu konuda yardımcı olmaya hazır. Alışveriş sitemizde, her türlü erkek blazer modeline rahatlıkla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir