Sokak Stilinde Kaşe Kabanlar

Kaşe kaban denilince ağır bir hava sezilse de artık 2019 sokak moda dünyasına bakıldığında tamamen günlük yaşantıya adapte olduğunu görebiliriz. Kaşe kabanlar bizi soğuktan korumaya yaradığı için bazı desteğe de ihtiyaç duyuluyor olabilir.

Kaşe kabanlar genellikle kış aylarında kullanıldığı için kalın kumaş pantolonlarınızla güzel bir uyum içerisinde olacaktır. Bunu nasıl sokak stiline taşıyabiliriz derseniz spor ayakkabılarınızı bunun için kullanabilirsiniz. Tişört kullanımında ise ince geldiği anlarda atkı ve başka birkaç kış ürünlerini kullanabilirsiniz. Bu sayede hem tarz bir görünüm sağlayıp hem de soğuktan korunabilirsiniz. Chino pantolonlar ne kadar ofis tarzına uygun olsa da günlük yaşama da uyumlu hale getirilebilir. Uzun şal yaka kaşe kabanlar ile bu daha da kolay hale gelecektir. Örneğin, bej chino pantolonlarınızla kahverengi kaşe kabanınızın çok yakışacağından eminiz.

Bazı sokak stillerine baktığımızda kot pantolonların üstüne giyilen salaş kaşe kabanlarla birkaç parçalarla kombinler görebiliyoruz. Bu kombinlerden ilham alabilmek için bazı detaylara dikkat etmemiz gerekiyor. Örnek olarak kaşe kabanların üstüne soğuk kış havasında boğazınızı daha çok koruyacak olan atkıları ekleyebilirsiniz. Atkıların modellerine de dikkat edilmes gerekiyor. Salaş ve dökümlü atkılar ile kaşe kabanlarınızı süsleyebilirsiniz.

Son zamanlarda kaşe kaban kullanımlarında 2019 sezonunda özellikle görülen detaylardan biri de berelerdir. Kısa veya uzun fark etmeden birçok modeli kullanan tüketiciler tarzına tarz katabiliyor. Bu atkı ve berelerle beraber salaş kolyeler de kaşe kabanlarla olan uyumunuza ayak uyduracaktır. Kaşe kabanları kullanırken dökümlü kumaş pantolonlar da sizi sokak stiline uygun hale getirebilir. Kışın soğuğunda kumaş pantolonlardan çekinenler için kalın kumaşlara sahip kumaş pantolonları almalarını tavsiye ederiz. Bu sayede sokakta gönül rahatlığıyla hem şık hem de yerine uygun giyinmiş olursunuz.

Boğazlı kazaklar her ne kadar çok şık modeller arasına girse de sokak stilinde çok kullanılan parçalar arasındadır. Boğazlı kazakların çok rahatsız olduğunu düşünenler içinse bir beden büyük tercihlerinin daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Boğazlı kazaklar hem sokak stiline uygun hem de kaşe kabanlarınızla tam uyumlu olabilecek parçalardan biridir. Genel olarak siyah boğazlı triko kazaklar rövanşta olsa da diğer renklerle kullanıldığında ideal kombin çeşitlerini bulabilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun boğazlı kazak her zaman işinize yarayacak ve kaşe kabanlarınıza uyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir