Pantolonlarınıza Göre Kot Ceket Modelleri

Kot ceketler ne kadar dış giyim olduğundan dolayı ayrı sayılsa da giyerken kombine uygun mu değil mi diye dikkat edilmesi gereken parçalardır. Hem pantolon modelinize hem de pantolonunuzun rengine uygun kombinlenmesi gerekiyor. Pantolon seçimlerinde daha çok kumaş pantolonlara öncelik veriliyorsa kot ceketlerinizin çok renkli olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca kumaş pantolon tercihlerinde düz kalıp kot ceketleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Kumaş pantolonlar her zaman biraz daha ciddi görünümler içindir. Kumaş pantolon kombinlerinde kot ceketlerin biraz daha arada kalan renkleri tercih etmek en doğrusu olacaktır. Kumaş pantolonların renklerine de dikkat etmeniz gerekecektir. Kumaş pantolonlarınız kahve ve sıcak tonlarda ise biraz daha gri kot ceketlere  yönelebilirsiniz. Gri ve füme kot ceketler çoğu kombinlerinize ayak uydurabilecek kot ceket modellerindendir. Ancak kumaş pantolon giydiğinizde giyeceğiniz kot ceket modellerinin yakaları da önemlidir. Yakası sert keskin olan kot ceketleri tercih edebilirsiniz.

Kot üstüne kot giymek çoğu kişiyi rahatsız etse de kot pantolonlarınızla kot ceketlerinizi kombin etmekten korkmamalısınız. Kot ceketlerinizin renginden farklı kot pantolon rengi seçebilirsiniz. Örneğin açık renkli kot ceket modellerinizi kullanırken siyah kot pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz. Füme içi kürklü kot ceketlerinizle ise lacivert veya koyu mavi kot pantolonlarınızla güçlü bir kombin yaratmış olursunuz.

İki kotu bir kombinde kullanmak insanlara korkunç gelse de iki kot rengi artık 2019 erkek modasında yükselişe geçiyor. Nasıl olacak derseniz de lacivert kot renklere sahip dar kalıplı kot ceket ve pantolonlarınızla oldukça tarz görünmeniz mümkündür. Altına giyebilecek ayakkabı önerilerinden biri ise siyah veya koyu renklere sahip botlar çok yakışacaktır.

Chino pantolonların son zamanlarda popüler olduğuna bakarsak kot ceketlerle kullanımını da fazlasıyla görmeye başlayacağız gibi geliyor. Chino pantolonların yine ciddi bir görünüşe sahip yapısı olsa da dışarıda casual takılan insanlar için ideal kombinler arasında kot ceketlerle olan kombinlerdir. İnce kemerle küçük detaylar ekleyip beyaz tişörtlerinizle de kombininizi hem ciddi hem de günlük bir görünüme getirebilirsiniz. Ancak tişörtleriniz dışarıda bırakmak yerine pantolon içinde bırakmanızı tavsiye ederiz.

Hızlı alışveriş imkanı sağlayan Vavin’de dilediğiniz kot ceket modelleri ve renklerini bulabilir, uygun fiyatlarla dolabınızı tamamlayabilirsiniz. 24 saatte kargo hizmeti sayesinde kot ceketlerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca her kategorisinde bulunan indirim fırsatlarını da kaçırmayın deriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir