Olmazsa Olmaz Diyeceğimiz Kombin Modelleri

Posted on

Stil, kişiye özel tercih edilen, kendisine en uygun olan tarzı benimseme şeklidir. Her kadının kendini yansıtan stili bulunmaktadır ve ortamına göre bazı değişimler gösterse de asla değiştiremeyeceği olmazsa olmazları mutlaka vardır.

Jean Olmazsa Olmaz

Pek çok kadın hayatı kolaylaştıran kombini kolay ve pratik olan Jean den vazgeçemez. Jean pantolon, şort, elbise, etek, mont, yelek, çanta, ayakkabı, şapka gibi sayısız ürünlerde kullanılmakta ve bu nedenle de tahtını korumaktadır. Bunların hepsi olmasa da mutlaka birkaçı her kadının gardırobunda bulunmaktadır.

Jean giymek için mutlaka spor giyim tarzı seçen bir kişi olmanıza da gerek yoktur çünkü Jean üzerine özenle seçilecek hafif dekoltesi olan payetli ya da dantel bir bluzla giyildiğinde doğum günü kutlamalarında sergi ve açılışlarda hatta özel yemek ya da düğün davetlisi olarak bile giyilebilecek nitelikte bir kombin oluşturulabilir. Ancak dar paça Jean, yüksel topuk stiletto ayakkabı ve uyumlu portföy çanta sizin için harika bir kombin olabilir.

Aksesuarlarla zenginleştirilen Stile yön Veren Dokunuş Örnekleri

  • Kemer yerine oyalı yemeni bağlanması,
  • Pantolon paça boyu bilekten 4-5 parmak yukarda ise ayak bileğine zevkli bir halhal takılması,
  • Birkaç makas darbesi ile abartısız kesikler atılması,
  • Yelek ya da mont sırtlarına işlemeler ya da desenler yapılması stilinize yön verecek detaylar için örnekler olup siz de benzer dokunuşlarla fark yaratabilirsiniz.

Dantel Olmazsa Olmaz

Nostalji ile romantizmi kavuşturan dantel detaylar kadın elbise modellerinde en tercih edilen kıyafetlerin başında yer almaktadır. Zarafet ve incelik yansıtan dantel detaylar sadece abiye elbise modellerinde değil günlük elbise, bluz ve eteklerde de rahatlıkla kullanılabilen nitelikte aksesuar tamamlayıcılardır.

Tamamen dantel bluzlar, astarlı dantel elbiseler ile şort ve pantolonlara yapılan dantel aplikeler adeta hiç modası geçmeyen kıyafetlerdir. Beyaz dantel kıyafet ve gelinlikler asaleti sembollerken, siyah danteller gizemli zarafeti ve asil görünümü sembolize eder. Kısaca her kadının gardırobunda mutlaka dantel detaylı ya da tümden dantelli elbise bulunmaktadır.

Deri Olmazsa Olmaz

Deri kıyafetler yaz ayları dışında diğer tüm mevsimlerde rahatlıkla giyilebilen kıyafetlerdir. Kış aylarının kurtarıcısı olan deri pantolon ve deri ceket ya da montlar triko bir kazakla kombin edilirken, bahar aylarında kalın kilotlu çorap üzerine giyilen deri şort ve yelekler mükemmel bir kombindir. Deri elbiseler daha ince ve dökümlü derilerle tasarlanırken tek parça olma pratikliği ile hep tercih edilmektedir. Deri vavin elbise detaysız düz ve sade modeller olarak tercih edilmeli, farklı aksesuarlarla farklı ortamlarda değişik kombine ile kullanılabilmelidir.

Mesaj Veren Tişörtler

Yazılı mesajlar veren ya da mesajlı resimlerle tasarlanan tişörtler her yaş grubunun kullanabildiği tişörtlerdir. Ancak bu tarz tişörtler özellikle gençlerin daha çok tercih ettiği tişörtlerdir. Barış, doğayı korumak, hayvan severlik, aşk ve tutku, İstanbul, Paris gibi daha pek çok yazı, motif ve resim dışında sloganlar, fanatik ifadeler de genç bayanların tişörtlerinde rastlanmaktadır ve her genç bayanın gardırobunda mutlaka onun bakış açısını ifade eden yazılı ya da resimli tişörtleri bulunmalıdır.

Hem Stiletto Hem Spor Ayakkabılar

Her kadın tarzı ve olursa olsun hem stiletto hem de spor ayakkabıya sahip olmalıdır. Şık bir elbise altına spor ayakkabı giyilemese de şık bir jean pantolon altına silletto ayakkabı giyilebilir. Ama Jean bir jile elbise ya da bahçıvan pantolon ya da etek altına stiletto ayakkabı giyilemediği bilinmelidir.

Tarzınız hangi seçenekten yana ise farklı renklerde ayakkabıya sahip olabilir ama diğer alternatif ayakkabınız da olmalıdır. En güzel kombin çeşitlerine https://www.vavin.com.tr/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir