Nasıl cool kadınlar gibi giyinebiliriz?

Elbise modelleri, tek başına cool olmanız için yeterli olmuyor. Bununla beraber kullanılacak renk, vücut ölçünüz, teninizin rengi, kombinleriniz, ayakkabı, çanta ve diğer tüm aksesuarlarınız cool kadın imajınızı direkt olarak etkileyebiliyor. Bu nedenle cool bir kadın olabilmek için ilk adım iyi bir elbise modeli seçimi ve aksesuarları ayarlamakla atılabiliyor. Bazı kadınlar vardır ki doğuştan gelen karizmalarına hayran bıraktırırlar. Chloé Sevigny, Debbie Harry, Kate Moss ve Fahriye Evcen gibi birçok isim harika giyimleri ile aklımızı başımızdan alıyor. Peki onlar gibi nasıl giyinebiliriz? Hangi noktalara dikkat etmemiz gerekiyor? Bu bir tanrı lütfü mu yoksa sadece bir şeyleri birbirine uydurabilme becerisi mi? Biz oyumuzu 2. Seçenekten yana kullanıyoruz. Tabi ki doğal bir güzelliğiniz var fakat kombinleme yeteneğinizle, harika kıyafetler giyebilmeniz mümkün. Online mağazamızda bulunan elbise modelleri çeşitlerini inceleyerek eminiz ki fark yaratabilirsiniz. Peki nasıl cool bir kadın olabiliriz?

 

 

 

 

 

 

Rahat Kıyafetler Giymek Gerçekten de Cool
Bizim görüşümüze göre çevremizde sürekli olarak ayakkabıları ile mücadele eden (ayakkabı her ne kadar güzel olsa da) ve acı çeken bir kadın kadar güvensiz bir manzara yoktur. Bu nedenle öncelikle elbise modelleri içerisinde rahat olmalıyız ki, insanlara pozitif enerji yansıtabilelim. Tabi bu rahatlıktan kastımız umursamaz bir salaşlık değil elbette.

 

 

 

 

 

 

 

Kullandığınız Aksesuarlar Cool Hissettirir
Her ne kadar klişe bir tabir olsa da güneş gözlüğü ya da fular takmak hem kendinizi cool hissetmenize yol açar, hem de gerçekten böyle bir imaj sergilemenizi sağlar. Seçtiğiniz elbise üzerine yakışacak aksesuarlar, güzelliğinize güzellik katacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kişisel Beğenilerinize Göre Giyinmeniz Sizi Cool Kılar
Olmadığınız birisi gibi değil de kişiliğinizi yansıtan elbise modelleri seçmeniz sizi başkalarına karşı tarzı olan ve kendisine güvenen imajı çizmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle giyimde de asla olmadığınız birisi gibi davranmamanız lazım.
Kıyafetleriniz Hikaye Anlatsın
Kıyafetleriniz çok düz olmasın. Elbise modelleri arasından kıyafet seçerken, bunların bir şeyler söylemesine fırsat verin. Yani elbiselerinizin hikayesi olsun. Örneğin baskılı ya da yazılı bir elbise karakterinizi yansıtabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir