Modası geçmeyen ürünlerde bugün: Kot ceket

Özellikle 80’ler ve 90’larda moda olan kot ceketler, günümüzde de hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmez parçalarından birisi. Özellikle tarz sahibi olmak isteyen erkekler bu rahat kot ceketlerle kendilerini daha yakışıklı hissedecek. Jean ceket stilini kendisiyle özdeşleştiren erkekler doğru kombinlerle, çok şık bir hale gelebiliyor. Kot pantolonla büyük bir uyum yakalayan kot ceketler, hem serseri hem de cool bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

 

 

 

 

Denim on Denim Trendi
Kot ceketleri kot pantolon ya da kot gömleklerle kombine etmek denim on denim olarak adlandırılmaktadır. Yıllardır hiçbir şekilde modası geçmeyen bu giyim ürünlerini erkekler çok iyi bir şekilde kombinlendikleri zaman, göz alıcı bir şıklığa ulaşmaktadır. Peki denim on denim trendini kot ceketlerle uygulamak için hangi noktalara dikkat etmek gerekir?
İlk kombinleme denemelerinizde kot ceket ve kot pantolonlarınızın farklı renklerde olmasından çekinmeyin. Örneğin mavi bir kot ceketi siyah bir Jean ile kombinleyin. Bununla beraber mavinin tonlarını da birbiri ile kombileyebilirsiniz.
Kot ceketi kot pantolonla kombinlediğiniz zaman daha fazla Jean aksesuar kullanmayın. Örneğin Jean bir çanta ya da Jean şapka takmayın. Bu şekilde kombininizi boğarsınız.
Kot ceket modellerinde koyu renkler sizi zayıf, açık renkler de kilolu gösterecektir. Bu nedenle vücut tipinizi de göz önünde bulundurarak renk seçimi yapmalısınız.

 

 

 

 

 

 

 

Shearling kot ceket modası
Birkaç senedir devam eden Shearling kot ceket modası hala devam ediyor. Özellikle erkeklerin çok beğendiği bu moda akımı, şık ve cool bir görünüm elde etmenize olanak tanıyor. Özellikle çok soğuk havalarda da kot ceket giymek isteyenlerin kurtarıcısı olan shearling kot ceketler, sizi hem sıcak tutuyor hem de dikkat çekmenizi sağlıyor.
Firma olarak bizler de size birçok kot ceket çeşidini sunuyoruz. Kapüşonlu, polar, süet, hakim yakalı, kürklü ve pamuklu birçok kot ceket modeli farklı renklerle sizleri bekliyor. Eğer sizler de uygun fiyatlarla güzel kıyafetler giymek istiyorsanız mutlaka online mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir