Modası asla geçmez: Kot ceket

Kotun asla modası geçmeyecek bir trend olduğu söylenebilir. İster kadın ister erkek giyim söz konusu olsun, kot ceketler mutlaka her zaman kullanılmış ve kullanılmaya da devam edecektir. 90’lı yıllara damgasın vuran kot ceket trendi günümüzde varlığını tüm canlılığı ile korumaya devam etmektedir. Jean trendinin ise başlıca parçalarının kot ceket olduğunu söylememiz mümkün. Kot ceketler, erkek dış giyimin en popüler üyelerinden biridir. Özellikle son yıllarda kürklü modelleri ile popüler olan bu parça casual, sokak stili ve vintage & retro stil gibi birçok stilin adeta gözbebeğidir.

 

 

 

 

Bu stillerden birine sahipseniz, bu içi ve yakası kürklü Jean ceket modelini edinmenizi şiddetle öneririz. İç kürküyle kış ayları için müthiş bir koruma yarattığını da unutmayalım. Bildiğinzi gibi erkek kot ceket modelleri, modası asla geçmeyen ürünler arasında yer alıyor. Kot ceketler erkek giyim konusunda en önemli kıyafet seçeneklerinden birisi olarak kabul ediliyor. Birçok farklı çeşidi bulunan kot ceket modelleri arasında son yıllarda en çok dikkat çeken ürün ise içi kürklü olan modeller. Farklı moda detayları ve kombinleri ile de son derece dikkat çekici olan bu ürünü farklı şekillerde kombinlemek de mümkün.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOT CEKET NASIL GİYİLİR?
Erkek kot ceket modelleri, hızlı ve kolay bir stil sağlamaktadır. Bildiğiniz gibi kot pantolonlar temel bir stil oluşturmaya yarar ama kot ceketler de bu harika stillerin en önemli tamamlayıcısıdır. Bu nedenle de kot ceketlerin nasıl giyileceğini öğrenmemiz şarttır! Kot ceket giyerken şu detaylara dikkat etmek gerekmektedir:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

• Erkek kot ceket modelleri birçok farklı stilde bulunmaktadır. Bu nedenle de öncelikle tarzınızın nasıl olduğuna karar vermeniz gerekmektedir. Serseri bir tarzınız mı var yoksa klasik giyim stillerine daha mı yakınsınız?
• Kot ceketler farklı birçok kesimde tasarlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Yine de birçoğu salaş modeldedir. Kot ceket satın alırken ceketin gömlek gibi omuzlardan oturmasına dikkat etmek gerekmektedir. Bu şekilde daha kendinden emin bir görünüm elde edebilirsiniz.
• Erkek kot ceket modellerini kombinlemek de önemli bir noktadır. Mutlaka kot ceketi gösterecek nitelikte ürünler giymek gerekir. Bu ürünler genellikle düz ve tek renk pantolon ya da tişörtler olabilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir