Kürklü Manto Modelleri

Posted on

Son yılların yükselen trendi olan tüylü manto modelleri önümüzdeki kış sezonunda da yılın modası olmaya devam edecek. Özellikle genç hanımların üzerinde bu sene bol bol göreceğimiz pelüş mantolar, kış aylarında hem sıcak tutuyor olması, hem de çok şık durması nedeni ile büyük ilgi görecek gibi görünüyor. Bu sezon ünlü markaların koleksiyonuna kattığı tüylü mantolar farklı desen ve renk seçenekleriyle beraber şıklık yarışındaki bayanlarla Vavin giyim kadın sitesinde buluşuyor.

Tüylü mantolar hem günlük şıklıkta hem de özel gecelerde mükemmel kombinler yaratmamızı sağlıyor. Neden mi? Çünkü spor kıyafetin üzerine giyilebileceği gibi, resmi bir kıyafetin üzerine de giyilebiliyor. Bir gecenin şıklığındaki gece kıyafetinin üzerine ya da klasik bir kıyafete de uyum sağlayabiliyor. Ancak unutmamalıyız ki, şık olmaya çalışırken hayvan dostlarına da zarar verilmesine izin vermemeliyiz. Bunun için de yapay kürk ve yapay mantoları tercih etmeliyiz.

Her model kıyafetle rahatça kombin edilebilen tüylü paltolardan özellikle bu sezon çok moda olan trend manto modeli her yaş grubunun rahatça kullanabileceği bir modeldir. Trend manto, siyah deri bir elbise, deri bir çanta ve deri bir ayakkabı ile iddialı bir tarz ortaya koyulabilir. Ayrıca, kot pantolon ve triko kazakla beraber kombine edilen tüylü mantolar spor bir şıklık oluşturur. Deri bir ceket ve salaş bir kazakla beraber tüylü mantolar kombine edildiğinde çok tarz bir hava katıyor.

Tüylü Mantolarda Renk Tercihleri Nasıl Olmalıdır?

  • Bu sezon pembe, siyah ve bordo rengin bir arada kullanıldığı pelüş mantolar çok uzun bir süre mağazaların vitrinlerinde göreceğimiz renklerdendir. Renkli tüylü mantoların moda olduğu bu sezonda tüylü mantoları daha sade kıyafetlerle kombinler ile tamamlayabilirsiniz. Uzun ve tüylü yapısıyla soğuklardan korurken hem modern hem de çok şık bir görüntü oluşturuyor.
  • Krem rengi bir tüylü manto ise, bayanların üzerinde çok zarif durduğu gibi yumuşak bir hava katıyor. Açık krem rengi mantolar, koyu renk elbiselerle kombine edildiğinde daha şık durduğu tartışılmaz oluyor. Açık renk mantolar kış aylarında çok tercih edilmese de, beyaz ve krem renkli mantolar Vavin giyim farkı ile çok hoş ve çok şık duruyor.

  • Kahverengi tonlarındaki mantolar kış aylarında en çok tercih edilen renkler arasındadır. Özellikle cesur ve iddialı bayanlar, leopar desenleri tercih eder. Ancak leopar desenli mantolar gibi abartılı desenli mantoları kombine ederken diğer parçalarınızı daha sade parçalardan oluşturmalısınız. Bunun dışında kahverengiyi kullanmayı tercih eden sade giyimden hoşlanan bayanlar, düz renkleri tercih ederler ki, bunlarda daha desenli ve hareketli kıyafetlerle kombine edilebilir.
  • Sade giyimden hoşlanan bayanların başka bir renk tercihi de, siyah ve laciverttir. Siyah ve lacivert renkli tüylü mantolar, kırmızı, beyaz, siyah gibi renklerle kombine edilebileceği gibi desenli kıyafetlerle de kombine oluşturulabilir.
  • İddialı giyimden hoşlanan bayanlar ise, kırmızı, mor, pembe gibi renk olarak dikkat çeken mantoları tercih ederler. Bu tür renkli mantolar ise, siyah, lacivert gibi koyu renk pantolon ya da eteklerle kombine edilmelidir.

  • Soğuk kış aylarında sıcak pelüş mantolarla ısınmak ve ısınırken aynı zamanda şık ve zarif görünmek her kadının tercihi olmalı, Vavin giyim elbise sitesindeki pelüş ve renkli mantoları görmeden kışa hazırlanmanın eksik kalacağını unutmamalıdır.

Yapay kürk yelek, pelüş manto ve kabanlar kış sezonunun olmazsa olmazlarıdır denebilir. Aynı şekilde şık bir bot ya da çizme ile kombin edilen tüylü manto modelleri kolay modası geçecek gibi görünmüyor. Onlarca kadın mont, kaban ve manto modellerine https://www.vavin.com.tr/kadin-mont/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir