Kruvaze Erkek Ceket Modellerini Denediniz Mi?

Son yıllarda erkek giyim parçalarının çeşitlenmeye başladığını söylemek mümkündür. Günümüzde erkek giyim, geçmiş yıllara kıyasla daha renkli ve zarif bir görünüme sahiptir. Bu durumun en belirgin örneklerinden birinin de kruvaze ceket modelleri olduğu söylenebilir. Daha çok kaban modellerinde görmeye alışkın olduğumuz kruvazeler artık slim kalıpları ile ceket modellerinde de karşımıza çıkıyor. Özellikle erkek giyimde şıklığa önem veren markaların kreasyonlarında rastladığımız bu modele alışveriş siteleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Gelin, bu modeli kısaca inceleyelim.

 

 

 

Kruvaze yaka
Modelin adından da anlaşılacağı gibi, bu ceket modeli kruvaze bir yakaya sahiptir. Genellikle orta derinlikte bir yakaya sahip olmakla birlikte, bazı modellerde bu derinleşebilir. Kruvaze yakaya ise çoğunlukla çift taraflı büyük düğmeler eşlik eder.
Çift düğmeli
Bu ceket modelini elegant bir yapıya kavuşturan detaylardan biri önden çift düğme barındırmasıdır. Kaban modellerinden aşina olduğumuz bu detay, oldukça slim bir kalıba sahip olan bu erkek ceket modelinde özellikle klas bir duruş sağlamaktadır. Kruvaze yaka çift düğmeli modellere online alışveriş siteleri aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Slim kalıp
Bu ceket modeli daha çok kalıp yapısı ile dikkat çeker. Birçok erkek ceket parçasının aksine, dar ve üste yapışan bir kalıba sahiptir. Bu da parçayı, farklılık ve zarifliği ile öne çıkmak isteyen erkekler için iyi bir alternatif haline getirir. Modeli özellikle taba, kahverengi, sütlü kahve gibi tonlarda tercih etmenizi öneririz. Ancak zarif ve spor bir duruş yerine klas ve şık bir duruş kazanmak isterseniz, klasik stile ait siyah özellikle de gri renkteki ceketleri şiddetle tavsiye ederiz.
Siz de bu zarif kruvaze erkek ceket modelini denemek isterseniz online alışveriş siteleri aracılığıyla kolaylıkla edinebilirsiniz. Hem klasik hem de spor stile hitap etmesi ile son derece dikkat çekici olan bu parçayı muhakkak deneyin. Klasik stil için gri; spor stil için mavi tonlu kruvaze ceketleri tercih edebilirsiniz. Bu elegant parçayı alışveriş sitemizden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Keyifli ve bütçe dostu bir alışveriş deneyimi için sitemize göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir