Kot Ceket Renkleri Nelerle Kombinlenebilir?

Kot ceket modellerinde renklerin kullanımı çok önemlidir. Kot ceket kullanırken renk uyuma dikkat edilmesine gerek olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Kot ceketlerden birçok renklere sahip olanı vardır. Kot ceketlerden açık renklere sahip olanlarını kullanırken bazı şeylere dikkat etmek gerekiyor. Örneğin beyaz kot ceketleri tercih ederken çok fazla beyaz parçalardan uzak durulması gerekiyor. Beyaz kot ceketler açık renklerde pantolonlarla kombinler yapmak daha uygundur.

Erkekler genellikle koyu renklere yoğunlaşıyor ancak füme kot ceket ve gri kot ceketleri tercih edilmesi daha iyi oluyor. Tamamen siyah ve lacivert renklerde koyu renk pantolonların kullanılması da kombininizi güçlendirir. Füme ve gri kot ceketler kullanıldığında ise gömlek kullanımı da uygun oluyor. Beyaz veya açık renklerde gömlekler bu renkte kot ceketler için ideal gömlek modelleridir. Polo yaka tişörtlerinizle de uyumlu hale gelen füme kot ceketlerinizle kumaş pantolonlarınızı bile kombinleyebilir ve dikkat çekebilirsiniz. Kot ceket kullanımınızda aksesuar kullanımı en aza indirmeniz daha mantıklı olur. Kot ceketlerde aksesuarların yakışmadığını düşünüyoruz.

Kot ceketlerde koyu renklere sahip kot ceketlerde genelde kışın ve sonbahar aylarında kullanılması için kapüşonlar da bulunuyor. Kapüşonlu kot ceketlerde ise genel olarak koyu mavi kot ceket içine kapüşon giyilebiliyor. Bu kapüşonlar sizi çoğu soğuk havadan ve rüzgardan koruyabiliyor.

Kot ceketler arasında açık mavi kot ceket modellerinin içinde beyaz kürklü olanları da vardır. İçi kürklü kot ceketler genelde koyu renklere sahip oluyor. Beyaz kürklü kot ceketlerle kombin yapmak da çok kolay olmuyor. Açık renklere ve beyaz kürklere sahip kot ceketlerinizi gri renkli tişörtlerinizle kombin yapabilirsiniz. Koyu kot rengine sahip kot pantolonunuz ile kombin yaparak iki kot üst üste kullanabilirsiniz. İki kotu kullanmak her zaman zor olmuştur. Ancak kot ceketinizin rengini ayarlarsanız her zaman kolay yollarını bulabilirsiniz.

Kot ceketler arasında koyu renkli olanların kullanımı ise diğer kot ceketlere göre oldukça rahattır. Açık veya koyu tişörtlerinizle istediğiniz şekilde kombinleyebilirsiniz. Altına giyeceğiniz pantolonlarda ise bazı sıkıntılar olabilir. Kumaş pantolonlarla kombin yapmak istiyorsanız koyu renklere üstünlük vermeniz kombinleriniz açısından çok iyi olacaktır.  Daha fazla kot ceket modellerini inceleyip kendi giysi dolabınıza uygun renklere sahip kot ceketlerden sipariş verebilirsiniz. Vavin özel tasarlanan kot ceket koleksiyonunu sizlerin beğenisine sunuyor. Hızlı kargo ve şeffaf kargo seçeneğiyle rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir