Kışlık Gömlekler ve Kullanımları

Posted on

Kış aylarında giymenin çok zor olduğunu düşünenler vardır. Ancak kışın giymek her zaman daha kolaydır. Kış giyiminde en önemli giyim tarzlarından biri de gömleklerdir. Kışlık gömlekler hem kullanımı rahat hem de genel olarak kullanılan ürünlerdir. O halde incelemeye başlayalım.

Kışlık gömlek denilince kumaş olarak tabii ki daha kalın, yünlü giyecekleri düşünebiliriz. Uzun kollu gömlekler tercih edildiği için altına başka bir giyim olunca da absürt görünmüyor. Bu yüzden uzun kollu gömlekler daha kullanışlıdır.


Desen olarak kış aylarında ekose gömlek geniş olarak kullanıldığını görebiliriz. Ekose gömleklerin düz kullanımının yanında aynı zamanda normal tişörtlerin üstüne de inanılmaz bir şekilde yakışıyor. Ekose gömleklerin düz kullanımı kış aylarında şık bir görüntü yaratıyor.


Kışın genelde insanlar koyu renk gömlekler tercih ettiği için popüler olmasına rağmen çok fazla koyu renklerin kullanımını tavsiye etmiyoruz. Tamamen koyu giymek günlük motivasyonumuzu bile etkileyebilir. Siyah gömlek kullanımı her zaman vücut yapımız ve kombin yaratmak için avantajlı göründüğü halde renkli gömleklerle kombin yapmak zor olsa da daha zengin bir görünüm elde etmiş olursunuz. Siyah gömlekler genelde şık görünüm için ideal bir seçimdir. Altına kot pantolon giyildiğinde nereye giderseniz gidin her zaman şık görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Vintage seviyor ancak o salaşlık bana göre değil diyorsanız eski bir görünüm için ekose gömleklerinizin altına giyeceğiniz kumaş pantolonlarınıza pantolon askılıkları takarsanız eski dönemlere geri dönebilirsiniz. Kullanacağınız aksesuarları da modern döneme uygun değil de daha eski döneme uygun seçmeniz gerekiyor.


Koyu renkli kışlık gömlek kullanacaksanız kot pantolonlarınızın da çok fazla koyu olmamasına dikkat ederek koyu renkleri seçmenizde fayda vardır. Örneğin, koyu yeşil kışlık gömleklerinizin altına buz mavisi kot giyerseniz çok absürt duracağını söyleyebiliriz. Tabii tonlamalarını ayarladıktan sonra bu mümkün olabilir belki.
Kışlık gömleklerinizi beyaz tişört üzerinde kullanımı size günlük / spor bir görüntü yaratabilir. Beyaz tişörtlerin üstüne koyu renkli ekose gömlekler kullanıldığında altına giyeceğiniz ayakkabılar günlük ayakkabılardan ziyade sneaker veya spor ayakkabı olması gerekiyor. O zaman tamamen amacınıza ulaşmış olursunuz. Aksesuar kullanımında ise kolye takarsanız daha tarz bir görünüm elde edersiniz. Kolye seçiminde çok büyük olmayacak ürünleri seçmenizi tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çok abartılı ve alakasız bir görünüm istediğimiz bir şey değildir.
Genel olarak kışlık gömlekler için tavsiyelerimiz bu kadar. Dilerseniz https://www.vavin.com.tr/erkek-gomlek/ kategorisini ziyaret edip tavsiyelerimiz üzerine alışverişe başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir