Kış Sezonunda Erkek Modası

Posted on

Bu kış sadece kadınlar için değil, erkekler içinde çok hareketli geçecek. İddialı ve kendine güvenen parçalar bu kış erkeklerin dolabını dolduracak.

 • Geniş Kesim Paltolar; 70’li yılların modası olan subay paltoları bu sezonda moda. Geniş kesimli subay paltoları 2017 yılının en trend erkek kıyafetleri arasında yerini aldı bile. İri düğmeli ve logolarla süslü paltolar asker yeşili ve koyu renklerde olup, stil sahibi erkeklerde çok şık ve hoş duruyor.

 • Kat Kat Giyinmek; Önce kadınlarda moda olan kat kat giyinme tarzı kadın modasında yükselişini sürdürmeye devam ederken artık erkek modasına da giriyor. Örneğin, gömlek üzerine kazak ve onun üzerine ceket giyinmek gibi. Özellikle mevsim geçişlerinde kat kat giyinmek avantaj olduğundan bu yeni trendi Vavin giyim ile erkeklerin çabuk kabulleneceği kesin.
 • Kadife Ceket Modası; Şık olmak isteyen erkeklerin bir numaralı tercihi olan kadife ceketler çoğu erkeğin gardırobuna girdi bile. Koyu renklerdeki kadife ceket, iş yerinde, dışarıda günlük kullanımda hatta şık bir mendille detaylandırılırsa gece, bir davette bile çok rahat kullanılabilecek çok yönlü bir tercihtir. Kadife ceket kışlık ve ceketin rengine uygun bir kumaşla dikilmiş vücut tipine uygun bir pantolon ile kombine edilebilir.

 • Baştan Aşağıya Kot Modası; Tamamen kot giyinmek bu kış sezonunda da trend olmaya devam ediyor. Erkek giyimde de trend olan kot giyim, kot ceket, kot pantolon, balıkçı yaka kazak ve bağcıklı asker botları ile kombine edilebilir.

 • Büyük Beden Giyim Modası; Son birkaç sezondur moda olan ve modası hız kesmeden devam eden büyük beden modası erkelerin de tercihi olmaya başladı. Özellikle kaban, ceket ve sweatshirt gibi parçalar, beden ölçülerinden birkaç beden büyük alınarak giyinilmektedir. Salaş ve bir o kadar da havalı olan büyük beden kıyafet modası uzun süre daha devam edeceğe benziyor.
 • Bomber Ceket Modası; Geçen sezondaki kaba kumaşlardan yapılan bomber ceketler bu sezon yerini saten ve kadife gibi yumuşak kumaşlardan yapılmış olarak dolaplarda yerini alıyor. Yeni nesil bomber ceketler hem daha rahat hem de daha cool bir hava yaratacaktır. Bomber ceketler şıklık yarışındaki erkekler için erkek giyim ile bu kış vazgeçilmez olacak gibi görünüyor.

 • Metalik Renkler Modası; Metalik renklerdeki parka ve montlar bu sezon erkeklerin üzerinde görmeye alışacağımız modellerden biridir. Erkekler için biraz iddialı gibi göründe de moda tutkunu erkeklerin rahatlıkla uygulayacakları kaçınılmazdır.
 • Kanvaz Pantolon Modası; Özellikle koyu renkli kanvaz pantolonlar, bu sezon erkeklerin dolabında olması gereken parçalardan biridir.
 • Bol ve Dökümlü Bereler; Bu kış başı tamamen saran bol ve arka enseye dökümlü bereler kullanılacaktır.

 • Püsküllü Atkılar; Bol ve dökümlü berelerle uyumlu uzun ve enli bol püsküllü atkıları bu kış erkeklerin boyunlarında üstelik bir kez de dolanmış olarak göreceğiz.
 • Deri Olmazsa Olmaz; Tıpkı kot gibi derinin de modası hiç geçmeyeceği gibi bu kış derileri daha fazla göreceğiz. Hatta kürk yakalı deri kabanlara Vavin erkek giyim farkı ile ulaşabilir gardırobunuza yeni ürünler katabilirsiniz.
 • Platformlu Bot, Çizme ve Ayakkabılar; Şıklığı seven kısa boylu erkekler son dönemlerde sıklıkla kullandıkları platformlu ayakkabı ve botları tercih ederken, bu sezon daha yaygın biçimde rastlayacağımız spor ayakkabılardaki platformların tercih edildiğini göreceğiz.

 • Çantalar Büyüyor; Artık erkekler de kadınların çok cepli ve kullanışlı çantalarından ilham alarak çantalarını büyütüyorlar. Aynı anda tablet, cep telefonu, cüzdan, dosya ve evraklarını yanlarında bulundurabilecekleri çok gözlü ve şık çantaları erkekler severek kullanmaya başladılar bile.

2 Replies to “Kış Sezonunda Erkek Modası”

 1. Geri bildirim: writeaessay
 2. Geri bildirim: essayforme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir