Kış Modasında Kaban ve Mont

Kaban ve mont erkeklerin kışın sürekli olarak giydikleri kıyafet parçaları arasında yer almaktadır. Bu iki ürün eğer doğru kombinlenmezse çirkin bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle bu yazımızda sizlere kaban ve mont giyiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. Hiçbir erkeğin gardırobu, kaliteli kaban ve mont olmadan tamamlanmayacaktır. Ülkemizde belli bölgelerde, havaların ne kadar tahmin edilemez olduğunun farkındasınızdır. Bu nedenle, çok yönlü bir dış giyim parçasına sahip olmak, her mevsim için zorunludur. İşte erkekler için en iyi ceketlerin ve bunların nasıl giyilmesi gerektiği hakkında bir yazı.

 

 

Denizci Kabanı
Denizci kaban günümüzde kış modasının temel bir parçası haline geldi. Orijinal olarak denizciler tarafından giyilen, çift göğüslü düğmeler, geniş yakalı ve genişletilmiş etek, hareketliliğe izin verirken sizi aşırı hava koşullarından korumak için tasarlanmış tüm özelliklerdir. Kaban ve mont denildiği zaman erkekler bu modeli mutlaka incelemelidir. Bu model, 60’lı yıllarda popülaritesinde bir artışa tanık oldu ve günümüzde de genç erkeklerin tercihi arasına girdi. Denizci kabanlar, daha resmi bir kıyafet için mükemmel bir kombin ürünüdür. Kış için şık bir kıyafet arıyorsanız o zaman düz bir gömlekle bu harika kabanı birleştirebilirsiniz. Bununla beraber bir takım elbise pantolonu ve resmi bir ayakkabıyla da kombin oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Parka
Parka ceketi aslen geçmişte sıklıkla kullanılan bir parçaydı. Özellikle 60’lı yıllarda moda olan bu kıyafet, kombinlerinize de şıklık katmaya devam ediyor. Genellikle kürk veya yünle kaplanmış kapüşonlu dış giyim parçası olarak dünyanın en popüler ceketlerinden biri haline gelmiştir. Bu ürün günümüzde erkekler için en iyi kışlık paltolardan biri ve hem sıcak hem de şık. Her ne kadar hemen hemen her şeyi giyebiliyor olsanız da, bu özel ceket, bir çift jogger ve bir sweatshirt ile mükemmel bir şekilde uyumda olan rahat bir estetiğe sahip. Parka ile kışın soğuna kesinlikle hazır olacağınızı söyleyebiliriz.
Eğer sizler de kış için kaban ve mont arıyorsanız mutlaka online alışveriş mağazamızı bir ziyaret etmelisiniz.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir