Kaşe Kaban Kombin Önerileri

Kış aylarının getirdiği soğuklarla korunmak gibi ihtiyaçlara sahip oluyoruz. Bu durumda bazı dış giyim ürünlerine başvurmamız gerekiyor. Montlar, kabanlar, hırkalar, kalın ceketler bizi belirli zamanlarda, belirli ortamlarda soğuktan korur. Kabanlar da kışın soğuk havalarda bizi ortalama sıcak tutacak parçalardan biridir. Kabanların birçok çeşidi olduğunu da biliyoruz. Özellikle kaşe kabanlar soğuk kış aylarında bizi birçok şartlarda korur. Kaşe kabanlara sahip olup nasıl kombin yapacağını bilemeyen erkekler için birkaç ilham verici kombinleri derledik.

Kaşe kabanlar genel olarak kışın tercih edilen dış giyim parçalarından biri olduğundan dolayı genel olarak koyu ve kahve tonlarına sahip olabiliyorlar. 2019 erkek modasına da yine koyu ve kahve renkleri hakim durumda. Tamamen siyah giymek istemeyenler için kahverengi kaşe kabanlar ile sokak stiline bile ayak uydurabilirsiniz. Özellikle şal yaka kaşe kabanlarla kombininizi sokak stiline daha çok uyarlayabilirsiniz. Kahverengi tonlarına sahip kaşe kabanlar ofis tarzınıza bile uyumlu olabilecek kaban modellerindendir. Kahverengi kaşe kabanlarınızı beyaz üstleriniz ve koyu kahverengi kumaş pantolonlarınızla kombinleyebilir ve güçlendirebilirsiniz. Kaşe kabanlar şık bir modelde olduğu için ofis tarzınıza çok yakışacaktır.

Dik yakalı kaşe kabanlar ise daha çok takım elbiselerle çok yakışan modellerdendir. Takım elbise üstüne giyilebilecek çok az dış giyim ürünleri vardır. Bu durumda yardımınız koşacak kaşe kabanlar hem şık bir görünüm verip hem de takım elbiselerinizle uyum içerisinde olacaktır. Kaşe kabanlarınızın rengini de takım elbisenize göre seçerseniz mantıklı olur. Bundan dolayı birkaç tane kaşe kabana sahip olabilirsiniz de. Genel olarak koyu renkleri tercih eden erkekler için koyu kaşe kaban modellerini uygun görebiliriz. Özellikle tamamen siyah giyinmeye alışık olanlar için bu ideal olacaktır. Örneğin, tamamen siyah giyimi sevenler için siyah üst, siyah alt ve siyah uzun kaşe kabanın çok yakışacağına eminiz.

Kaşe kabanların en çok yakıştığı ayakkabı modeli ise botlardır. Çoğu kaşe kaban kombinlerinizi botlarla tamamlayabilirsiniz. Özellikle bot seçimlerin kaşe kabanlarınızın renklerine uygun renklerde tercih edebilirsiniz. Tabii ki kaşe kabanlarınızın modeline göre bu değişiklik gösterebiliyor.

Uzun kaşe kabanlar sizi daha çok soğuktan koruyacak kaşe kaban modellerinden biridir. Uzun kaşe kabanlarınızla günlük kıyafetinizi de çok rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Sokak stiline en uygun kaşe kaban modellerinden biri de uzun kaşe kabanlardır. Uzun kaşe kabanlarınızı spor ayakkabılarınızla da kombin yapabilirsiniz.

Vavin giyim sizlere hızlı kargo imkanıyla kaşe kaban modellerini sunuyor. Güvenilir alışverişin adresi vavin.com.tr’yi keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir