Online alışverişin avantajları

İnternet üzerinden alışveriş son zamanlarda iyice yaygınlaşmış, bu konuya karşı önyargılı olan insanlar da artık internet üzerinden alışveriş yapmaya başlamıştır. İşte bu noktada giyim siteleri denildiği zaman akla artık birçok ünlü firmayla beraber Vavin de gelmektedir. Peki giyim siteleri ile alışveriş yaptığımız zaman ne gibi … Okumaya Devam EtOnline alışverişin avantajları

Erkek kaban çeşitleri nelerdir?

Ofise gitmek, özel bir akşama katılmak, arkadaşlarla bir kokteyl içmek için giydiğimiz kaban çeşitlerini seçerken hep sıklıkla düşünürüz. Ve markaların vitrinlerinde çok farklı tarzlarda kaban görüyor hepsini de beğeniyoruz. Zarif, resmi, sportif ve salaş modelleriyle erkek kaban çeşitleri online mağazamızda sizleri bekliyor. Erkek kabanları kış … Okumaya Devam EtErkek kaban çeşitleri nelerdir?

Elbisemi Nasıl Seçmeliyim?

Elbiseler, kadınların en çok kullandığı parçalardan biridir. Özellikle bahar ve yaz aylarında kullanım sıklığı artan bu parça, birçok kadının favorisidir. Hem kattığı şıklık ve görkem hem de kombinlemenin kolay olması bu duruma etkendir. Özellikle günlük elbise modelleri, şıklık ve görkeme ek olarak, rahatlığı da kadınların … Okumaya Devam EtElbisemi Nasıl Seçmeliyim?

Elbiseleri Nasıl Giymeliyiz?

Elbiseler harika, basit kıyafet seçimleridir ve bunları giymenin birçok yolu vardır. Rahat günler için bir gömlek elbise veya daha resmi etkinlikler için ciddi bir elbise durumu kurtarabilir. Elbiseyi dinamik bir kıyafete dönüştürmek için mont, aksesuar ve ceketlerle kombinleyebilir takı, eşarplar ve kemerler gibi aksesuarlarla da … Okumaya Devam EtElbiseleri Nasıl Giymeliyiz?

Casual Şıklığa Nasıl Ulaşabiliriz?

Casual şıklık, casual stilin olmazsa olmaz iki niteliğinden biridir. Sadece konforlu ve rahat giyinmeyi değil; şıklığı da savunan casual stilin en önemli yardımcılarını tişörtler, sweatler, elbiseler ve kot parçalar olarak saymak mümkündür. Özellikle günlük elbise modelleri, casual stilin parlayan yıldızıdır. Her mevsim konfor ve rahatlık … Okumaya Devam EtCasual Şıklığa Nasıl Ulaşabiliriz?

2019’da Yeniden Moda: Leopar Deseni

Leopar desenini bluzlarda, taytlarda ve özellikle de elbiselerde görmeye alışkınız. Ama 2019 modası ile leopar desenlerinin tişörtten hırkaya neredeyse tüm parçalarda yer almaya başladığını görüyoruz. Çanta, cüzdan, gözlük gibi her türlü aksesuarda da yerini alan bu popüler desen, 2019’a damgasını vuracak gibi görünüyor. Özellikle oversize … Okumaya Devam Et2019’da Yeniden Moda: Leopar Deseni

90’ları Yâd Ediyoruz!

90’lar modasını çoğumuz hatırlarız. Gerek doğrudan tanık olduğumuz gerek de günümüz modasının önemli bir kısmını oluşturduğu için… Biker deri ceketler, her türlü payetli parçalar, prenses yakalar, düşük omuzlar ve tabii ki kot parçalar! 90’lı yılların adeta bir kot cenneti olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Başta kot … Okumaya Devam Et90’ları Yâd Ediyoruz!

Kısa Boylu Kadınlar İçin Giyim Rehberi

Günümüzde online alışveriş siteleri, birçok kadının kendisine göre kıyafet bulmasını sağlamaktadır. Boyunuz ister uzun ister kısa olsun, online mağazamızda size göre bir ürün mutlaka var. Peki boyunuz kısaysa nasıl giyinmelisiniz? Size bu konuda güzel bir rehber hazırladık. Eğer boyunuz kısaysa kıyafet alışverişi yapmak size savaş … Okumaya Devam EtKısa Boylu Kadınlar İçin Giyim Rehberi

İş yerinde başarılı olmak için ne giymeli?

İş toplantıları ve etkinlikleri için kadınlar, mutlaka elbise modelleri 2019 arasından kendilerine göre bir şeyler bulacaklardır. Fakat bu modeller arasından kombin oluştururken mutlaka, belli başlı noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Peki iş yerinde kıyafet anlamında çekici ve ciddi görünmek için ne giymek gerekmektedir?       … Okumaya Devam Etİş yerinde başarılı olmak için ne giymeli?

Erkeklerde 90’lar Modası

Son yıllarda, diğer birçok dönem gibi, 90’lı yılların popüler parçaları da yeniden trend haline gelmeye devam ediyor. Deri biker ceket ve montlar, kot ceket modelleri, ekose gömlek gibi 90’lara damgasını vurmuş birçok modelin günümüzde yeniden moda olduğunu söylemek mümkün. Özellikle kot parçalar ile öne çıkan … Okumaya Devam EtErkeklerde 90’lar Modası