Kadın Giyiminde Ceket ve Bluz Kombinasyonuyla ile Alakalı Tüyolar

Posted on

 

Kadın gündelik giyim denince akla ilk gelen parçalar olan bluz ve ceket, kadınlar için bir tarz olmaktan ziyade gündelik hayatın bir zorunluluğu niteliğinde. Bu durumu tersine çevirmek, kadınlar için ceket bluz ikilisini daha tarz bir hale getirmek ise oldukça kolay. Ceket ve bluzu en iyi şekilde bir araya getirmek ve bu ikiliden daha tarz görünüm yaratmak için bir takım kombinasyon seçenekleri de mevcut.

Aksesuar ve Çanta Seçimine Özen Gösterin

 

Gündelik giyim tarzınıza yeni bir soluk katmak için çanta ve aksesuar gibi detaylar oldukça önemli parçalar arasında yer alır. Özellikle ceket ve bluzunuzu bütünleyecek aksesuarlar seçmeniz, çantanızı üstünüzdekilere uyumlu olacak şekilde tercih etmeniz tarzınız açısından son derece önemlidir. Tarzınıza kendi kişiliğinizden bir şeyler yansıtmak istiyorsanız özellikle bluz ve ceket renginizi, çantanızla uyumlu olacak şekilde seçebilirsiniz. Bir diğer bağlamda gündelik giyim anlayışınıza yeni bir ivme katacak olan küpe, kolye, bileklik, kol saati gibi aksesuarlarınızı bütünsel bir imaj yaratacak şekilde seçmenizi öneririz. Parçaların her birinin farklı renklerde ve özelliklerde olması yerine birbirini görsel olarak destekleyen aksesuarlar seçmeniz, tarzınızın daha orijinal görünmesini sağlayabilir.

Siyah Deri Ceket ile Açık Renk Bluzları ve Kot Pantolon Kombinasyonunu Deneyin

 

Kendinizden emin, iddialı ve asi bir görsellik için deri ceket ile beyaz ya da gri bluz kombinasyonu oldukça başarılı renk opsiyonları olacaktır. Ceket ve bluzunuzda renk tercihinizi bu yönde kullanırsanız kot tercihinizde de daha açık renkleri tercih edebilirsiniz. Daha serbest bir stil içinse etek, kot şort gibi opsiyonları da düşünebilirsiniz. Gündelik giyim deneyiminizi farklı bir noktaya taşımak ve imajınıza bir nebze de olsa yaratıcılığınızdan bir şeyler katmak istiyorsanız baskılı bluz opsiyonlarını da değerlendirebilirsiniz. Açık renk bluz yerine daha canlı ve göz alıcı renkler kullanmak istiyorsanız ceketinizi de ona göre seçebilirsiniz. Örneğin siyah bluz ile mavi kot ceket gibi opsiyonları bir arada kullanmak oldukça estetik ve şık imajlar yaratabilmeniz açısından yararlı olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir