Hangi tip erkek mont modelisiniz?

Posted on

Erkek mont modelleri arasından doğru olanı seçmek için harcanan zaman her zaman sağlam bir yatırımdır. Seçtiğiniz montun, tüm kombinlerinize yakışacağından da emin olmanız gerekmektedir. Bu nedenle sizler için hazırladığımız bu rehbere mutlaka bir göz atmalısınız.

 

 

 

 

 

CİDDİ TİP
Kalabalıktan uzak durmayı seviyorsunuz ve gizemli bir kişiliğiniz var. Zengin ve ilginç kumaşlar kişiliğinize uyuyor, bu yüzden büyük boy montlar tam size göre. Geniş yakalı ve büyük düğmeli mont modelleri, ciddi duruşunuza bir karizma katacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASİK TİP
Geleneksel mont tipi güzel bakışlarla karşılaşmanızı sağlar. Bu mont çeşitleri kalıcı bir çekiciliğe sahip olmanızı sağlar. Özgünlüğe önem veriyorsanız eğer farklı modellerdeki klasik mont çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Erkek mont modelleri arasında yer alan klasik çeşitler, İnce yüzeyler ve lüks kumaşlarla gözünüze çarpar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MACERA TİPİ
Dışarıda harika bir yerdesiniz ama yine de süper rahat olmak istiyorsunuz. Bir pazar sabahı sıcak bir fincan çay ile doğada ufak bir yürüyüş ile mutlu olanlardan mısınız? Bu nedenle, sizi ciddi anlamda ısıtacak mont çeşitlerine ihtiyacınız var demektir. Yapay kürklü montlar sizi sıcak tutmaya yeter.

 

 

 

 

 

YARDIMSEVER TİP
Sen akıllı ve iyi bir insansın. Bunu da stilinle yansıtmak istiyorsun. O zaman güvenilir görünmenin yollarına bakman lazım. Yardımsever tip dediğimiz mont çeşitleri sizi masum kılacak. Bu şekilde iyilik sever imajınızı dışarıdaki insanlara da rahatlıkla yansıtabileceksiniz.

 

 

 

 

 

 

AKILLI TİP
Akıllı ve sofistike görünmek istiyorsanız, mutlaka bunu yansıtacak kıyafetler giymeniz gerekiyor. Bazı mont çeşitleri var ki size gerçek anlamda entelektüel ve zeki bir imaj çizecektir. Sade ve şık olan bu modeller sayesinde eminiz girdiğiniz ortamlarda fark yaratacaksınız.

 

 

 

 

 

ÇEKİCİ TİP
Eğer kadınların gözünde çekici bir imaja sahip olmak istiyorsanız, sizi biraz vahşi gösterecek erkek mont modelleri arasından seçim yapmalısınız. Bu modellerimiz karizmatik görünmenizi sağlamakta ve gizemli çekiciliğinize de katkıda bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

GİZEMLİ TİP
Yakaları kalkık bir montla gizemli bir görünüme kavuşmak istemez miydiniz? Bunun için önerimiz siyah ve lacivert renkler. İçerisine de harika bir balıkçı yaka kazak giydiniz mi emin olun herkesi kendinize hayran bıraktıracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir