Güçlü bir tarza ulaşmak için bunlara dikkat edin

 

 

 

Güçlü bir tarza ulaşmak için bunlara dikkat edin
Dolabınızda birçok bayan elbise modeli var ama hala kendinize göre bir tarz oluşturamadığınızı mı düşünüyorsunuz? O halde bu yazımızı mutlaka okumalısınız. Kendine güvenen ve gittiği her yerde dikkat çeken bir stile sahip olmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar bulunuyor. Bu noktaları önemseyerek yapacağınız ufak tefek değişiklikler sayesinde eminiz ki harika bir görünüme ulaşabileceksiniz.

 

 

 

 

Vücudunuzu tanıyın
Kendinize bir stil oluşturmadan önce mutlaka vücudunuzu tanıyın. Çünkü her kıyafet maalesef her vücut tipine uygun değildir. Eğer kendinize uymayan bir kıyafet seçerseniz kıyafet ne kadar güzel olursa olsun sizde tuhaf duracaktır.

 

 

Zamansız kıyafetler satın alın

Biliyorsunuz moda canlı bir şeydir ve sürekli olarak değişir. Fakat bazı parçalar vardır ki zamansızdır. İşte bu parçaları satın alırsanız sürekli olarak giyebilir ve farklı aksesuarlarla da destekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Uyumlu renkler tercih edin
Kıyafet kombini yaparken mutlaka renk uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Bayan elbise seçimi yaparken bu husus öne çıkmaktadır. Öte yandan sadece elbiseler arasındaki renk uyumu değil aynı zamanda kıyafetlerin teninizin rengiyle olan uyumunu da önemsemeniz gerekiyor. Aksi takdirde elbiseler ne kadar güzel olursa olsun sizin üzerinizde kötü görünebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stil ikonlarını takip edin
Elbise seçimi yaparken de kıyafetlerinizi kombinlerken de mutlaka stil ikonlarından feyz alın. Günümüzde sosyal medyanın yaygınlaşması işe beraber birçok moda ikonu gerek Instagram gerekse de Facebook’ta kombinlerini paylaşmakta ve stil önerilerinde bulunmaktadır. Onların bu önerilerini dikkate alarak güçlü bir tarz yaratmanız mümkün olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takım elbiseyi unutmayın
Eğer güçlü bir tarz sahibi olmak istiyorsanız gardırobunuzda mutlak en az bir adet takım elbise bulundurmanız gerekiyor. Ani iş toplantılarında ya da müşterilerle görüşmelerde sizi kurtaracak olan bu kombin sayesinde güçlü ve elegant bir görünüm de sergileyebileceksiniz.
Bayan elbise seçimleri yaparken en çok dikkat etmeniz gereken konu vücudunuza uygunluğudur. Bunun dışında bahsettiğimiz diğer hususları da dikkate aldığınız sürece oldukça güçlü bir imaja ulaşacağınız konusunda size garanti verebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir