Göz Alıcı Bir Görsellik Yaratmanın Püf Noktası: Gömlek & Tişört Uyumu

Posted on


Erkek giyiminde estetik bir forma ulaşmanın en kilit noktası, doğru kombinasyonlar yaratabilmekten geçmektedir. Kombinasyonlar için ise kullanılan aksesuarlar, giyilecek olan ayakkabı, gömlek, pantolon gibi farklı parçaların etkili olduğunu söylemek doğru olacaktır. Fakat giyilecek olan gömlek ve t-shirt’ün görsel açıdan uyumlu olması, başarılı bir kombinasyon yaratmak açısından en önemli etkenlerden biri olduğunu olmak söylemek yanlış olmaz. Özellikle 2018 erkek trendleri ve kreasyonları arasında kendine geniş bir yer bulan gömlek tişört kullanımı, erkeklere oldukça basit dokunuşlarla kombinasyonlar yaratabilme imkanı vermektedir. Bu yazımızda özellikle gömlek ve tişört kullanımıyla tarz yaratmak isteyen erkeklere işin püf noktalarından bahsedeceğiz

 

 

 

 

 

 

 

Kot Gömlekler ile Basic Tişörtleri Tercih Etmeye Odaklanın

 

Kot gömlekler görünüm itibari ile her parça ile uyumlu olmayan nitelikte olan giysilerdir. Fakat uyum yakalandığında ise görsel açıdan şık ve başarılı formlara ulaşıldığını söylemek yanlış olmaz. Bu bağlamda kot gömleklerle tercih edilebilecek en uygun parçalar arasında basic, baskısız tişört seçenekleri yer alır. Özellikle kot gömlekler ve basic tişört arasındaki renk uyumu yakalandığında görünüm açısından son derece şık bir tarz oluşmasına olanak verir. Aynı şekilde tarzını kot gömlekle yapılandırmak isteyen erkeklerin tişört ve renk konusunda daha seçici olmaları yararlı olacaktır.

 

 

 

Dar Kesim Gömleklerle Günlük Giyim Deneyiminize Konfor Katın

 

Dar kesim gömlekler, özellikle önceliği rahatlık ve konfor olan beylere hitap eden parçalar olarak öne çıkar. Özellikle sportif bir tarz oluşturmak isteyenler için en ideal parçalardan olan dar kesim gömlekler, aynı şekilde görsel açıdan eşsiz tarzlar yaratılmasına da olanak verir. Seçeceğiniz dar kesim gömlekleri, farklı parçalar ve aksesuarlarla kombine ederek hem görsel açıdan hem de konfor açısından günlük giyim deneyiminizi yapılandırmanız mümkündür. Bir diğer bağlamda, yaratmak istediğiniz imaj doğrultusunda dar kesim gömlekleri de farklı şekillerde kullanmanız mümkün. Daha serbest ve salaş bir imaj için kısa pantolon, şort gibi alternatiflerle kullanılabilecek olan dar kesim gömlekler, yaz atmosferine uyum sağlamanız açısından oldukça ideal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir