Gardırobum Nasıl Olmalı?

Bu soru, muhtemelen sadece erkeklerin değil; kadınların da kendine sorduğu sorulardan biridir. Ancak erkeklerin bu soruya verdikleri cevap biraz dağınıktır. Hatta bazen ortada bir cevabın bile olmadığı hissine kapılmak mümkündür. Olaya erkekler nezdinde bakıldığında, sorunun cevabının biraz daha sade olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle erkek giyim markaları, anahtar parçalar vb. belli başlı birkaç noktaya dikkat ederek oldukça şık ve kullanışlı bir gardıroba sahip olabilirsiniz. Gelin, bu noktalara kısaca değinelim.

 

 

 

 

Anahtar parçalar
Stil ve zevkler kişiden kişiye değişebilir. Ancak bazı temel parçalar sabittir. Örneğin gardırobunuzda birer adet sade siyah ve beyaz gömlek, siyah klasik ceket ve siyah klasik pantolon bulundurmanın uzun vadede faydasını göreceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca siyah, lacivert ve koyu yeşil gibi renklerde sade sweat, kapüşonlu ve tişörtler rahat ortamlarda vazgeçilmeziniz olacak parçalardır. Tabii ki kot pantolon, kot ceket ve deri ceket de gardırobunuzda bulundurmayı isteyebileceğiniz türden parçalar…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materyal kalitesi, işçilik ve markalar
İyi bir gardırobun kaliteli erkek giyim markaları ile dolu olması gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak durum her zaman öyle değildir. Markalardan ziyade dikkat edilmesi gerekenin materyal kalitesi, parçanın işçiliği ve duruşu olduğu söylenebilir. Kısaca, gardırobunuz için parça seçerken marka olmasından ziyade bahsi geçen diğer noktalara dikkat etmek faydanıza olacaktır. Zira bu noktalara dikkat etmeyen birçok dünyaca ünlü marka saymak mümkün.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dikkatli bir şekilde ve ihtiyaca göre oluşturulmuş parçalar
Gardırobunuz ne ihtiyaç fazlası birçok parça ile çok kalabalık; ne de herhangi bir davete gitmek istediğinizde üzerinize giyecek bir şey bulamayacak kadar sade olmalı. Bunun dengesini, yıllar geçtikçe ve kendinizi tanıdıkça oturtacaksınız. Neye ihtiyaç duyduğunuzu, neyi sıklıkla kullandığınızı keşfettikten sonra geriye sadece ideal gardırobunuza ulaşmak kalacak!
Siz de gardırobunuzu yeniden düzenlemek veya genişletmek arzusundaysanız, yukarıdaki önerilerden destek alabilirsiniz. Online alışveriş siteleri, gardırobunuzun eksik parçalarını tamamlama konusunda size yardımcı olacaktır. Alışveriş sitemiz, kaliteli materyal ve işçilik ile öne çıkan erkek giyim markaları konusunda bir hayli zengindir. Kaliteli, verimli ve keyifli bir alışveriş deneyimi için sitemize bekleriz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir