Eşofman Takımı Nasıl Giyilmelidir?

Eşofman takımı giymek hassas bir konudur. Çünkü yanlış giyildiği zaman serseri bir imaj çizmek mümkündür. Eşofman takımları ile seksi ve çekici olabilmek için belli başlı moda kurallarına uymak gerekmektedir. Aksi takdirde şıklığınız bozulacak ve insanların gözünde etki sahibi olamayacaksınız. Pistlere, mağazalara ve sokaklara vuran atletizm trendi ile sportif erkek modasının dönüş yapması hiç de şaşırtıcı değil. Ve çoğu retro geri dönüşlerde olduğu gibi eşofman takımı pek çok farklı kombinlerde kullanılabilir.

Erkekler için eşofman üstleri, öncelikle sporcular tarafından giyilmekte olduğundan beri çok yol kat etti. Gucci, bu trendi keşfetti ve daha farklı bir moda haline getirdi. Daha sonra zaten günümüzde de olduğu gibi eşofman takımı sportif modanın vazgeçilmez bir unsuru haline geldi. Parlak renkler, retro baskılar ve yumuşak kumaşlar; eşofman tarzı ceket için sıklıkla kullanılmaya başlandı. Bununla beraber eşofman altları da rahat bir görünüm sağlamak için özel olarak tasarlanmaya başladı.

 

NASIL KOMBİNLEYELİM?
Eşofman üstleri, gündelik kıyafet kurallarına uyacak şekilde kombinlenebilmektedir. Siyah pantolon veya düz beyaz bir tişört ile eşleştirildiğinde eşofman üstü oldukça stil sahibi görünmenize olanak tanıyacaktır. Pantolonlu bir eşofman üstü giymeyi planlıyorsanız, renkleri minimum düzeyde tutmanız stiliniz için daha iyi olacaktır. Belki de her iki tarafında birkaç renk bloğu olan beyaz bir eşofman üstünü tercih edebilir, altına da siyah bir eşofman altı giyebilirsiniz. Sıradan kıyafetinizi biraz daha stil sahibi bir hale getirmek ise oldukça basit: Cesur ve parlak renkler seçmek. Basic bir tişört, parlak bir eşofman üstü, siyah bir eşofman altı ve güneş gözlüğü ile muhteşem bir tarza ulaşabilirsiniz. Bu sayede gündelik kıyafetlerinizi de zahmetsiz bir biçimde tarz bir hale getirmeniz mümkün.

 

 

 

 

 

 

KAT KAT GİYİNME
Kat kat giyinme aslında bir moda katliamı olarak görülse de bazı durumlarda şık bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Özellikle havaların ne durumda olduğunun bilinmediği dönemlerde kat kat giyinme taktiği işinize yarayabilir. Bir eşofman üstünün üzerine kaliteli bir mont giyerek, kat kat giyinme işleminizi sade ve şık bir biçimde tamamlanmış olursunuz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir