Erkeksi Bir Görünüm İçin Bu Ceketleri Tercih Edin

Erkekler, her zaman için daha erkeksi bir modaya ayak uydurmak ister. Bu nedenle de serseri bir görünüm sunan kot ceket modelleri ya da asi bir imaj çizen deri ceket modellerini tercih etmektedir. Online mağazamızda sizler için birçok ceket modeli barındırsak da hangisinin size uygun olduğunu kendiniz belirlemelisiniz. Bizler de bunun için ceket modelleri ve özelliklerini anlatan bir yazı yayınlamaya karar verdik. Bu yazımıza göre içinizdeki erkeksi yönü daha çok açığa çıkarmak için hangi ceket modelini tercih etmeniz gerektiğini rahatlıkla anlayabileceksiniz.

 

 

 

 

 

 

Kot Ceket Modelleri
Kot ceket, pratik stili ile ceketler arasında belki de en ünlü olanıdır. Bu çok yönlü dış giyim parçası yıllardan beri hala popülerliğinden hiçbir şey yitirmedi. Hatta günümüzde maskülen erkeklerin sıklıkla tercih ettiği ceket çeşitlerinden birisi olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Her ne kadar 50’li Amerika ile eşanlamlı olsa da denim ceket hala oldukça popüler bir giyim eşyası. Düşündüğünüzde hem kot pantolon hem de kot ceket giymek bazen rüküş bir şey gibi geliyor. Fakat renkleri ve modelleri uydurduğunuz zaman aslında erkeksi bir şıklık oluşturmuş oluyorsunuz. Örneğin görünümünüzde biraz karşıtlık yaratmak istiyorsanız, mavi bir ceketle siyah kot pantolon giymeyi deneyebilirsiniz. Öte yandan risk alarak benzer bir tonda kot pantolon da giyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deri Ceket Modelleri

Erkeklerin en çok sevdiği bir diğer parça da deri ceket modelleridir. Ceket denildiği zaman akla ilk gelen bu modeller özellikle siyah ve kahverengi seçenekleriyle öne çıkmaktadır. Kendinizi biraz asi hissediyor ve bu görünümü herkese vermek istiyorsanız mutlaka gardırobunuza deri bir ceket de asmalısınız. Hemen hemen birçok kıyafet parçası ile rahatlıkla kombinelenen deri ceketlerle, hem soğuktan korunabilir hem de harika bir şıklık sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bomber Ceket Modelleri
Geçmişte pilotlar için üretilen bomber ceketler onca seneden sonra tekrar moda oldu. Özellikle asi ve serseri imajı çizen erkekler için ideal olan bu çeşiler uygun fiyatlarıyla online mağazamızda sizleri bekliyor. Mont yerine giyebileceğiniz bu ürün sayesinde hem sıcak kalacak hem de cool olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir