Erkekleri Daha Maskülen Yapan Renkler

Bazı renkler, insanlara daha farklı bir hava katar. Bazı renkler sıcak, bazı renkler havalı, bazı renkler ise klas gösterebilir. Bazı renkler ise, spesifik olarak belli bir karakteristiğe işaret edebilir. “Maskülen” niteliği için de durum böyledir. Belirli renklerin erkekler için maskülen bir görünümü pekiştirdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu renklerin, temel parçalarda kullanımı, özellikle de dış giyim ürünlerinde kullanımı erkeğe extra maskülen bir görünüm sunar. Bu yüzden aşağıda yer verdiğimiz renkleri, erkek mont modelleri gibi dış giyim ürünleri ile denemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Gelin, bu maskülen renkleri bir inceleyelim!

 

 

 

 

 

Siyah
Başlığı okumaya başladığınızdan beri aklınızda tek bir renk olduğunu tahmin edebiliyoruz: siyah. Gerçekten de siyah renk, duruşu ve asaleti ile her erkeğin sıklıkla tercih ettiği renkler arasındadır. Ancak bu rengin bir diğer niteliği de oldukça maskülen bir görünümün anahtarı olmasıdır. Maskülen bir görünümü garanti altına almak isteyen erkeklerin anahtar parçalarını siyah renk seçmesini öneririz.

 

 

 

 

 

 

 

Haki
Son yıllarda özellikle erkek mont modelleri ile karşımıza çıkan haki renk, maskülen bir görünüm için tercih edilebilecek bir diğer renk. Kim bilir, belki de kamuflaj deseninin bir parçası olduğu içindir. Özellikle pantolon ve ceket gibi parçalarda istediğiniz maskülen görünümü elde etmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabii ki, siyah ve haki renkli parçaları kombinleyerek de süper maskülen bir görünüm yaratmanız mümkün!

 

 

 

 

 

 

Lacivert
Maskülen görünüm vaat eden bir diğer renk ise, tahmin edebileceğiniz üzere laciverttir. Her türlü erkek giyim ve dış giyim ürününde görmeye alışkın olduğumuz bu renk, bu yönüyle de size ipucu verebilir. Özellikle gömlek ve sweat modelleri ile karşımıza çıkan bu rengi, maskülen bir görünüm için mutlaka deneyin.
Siz de maskülen bir görünüm yaratmak veya maskülen görünümünüzü pekiştirmek isterseniz yukarıda bahsedilen renklerden parçalar ile bir başlangıç yapabilirsiniz. Online alışveriş siteleri, size bu konuda yardımcı olacaktır. Özellikle erkek mont, ceket, kaban, trençkot, yağmurluk vb. dış giyim ürünleri ile pekiştirebileceğiniz bu görünümü, alışveriş sitemiz aracılığıyla kolayca yakalayabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir