Erkeklerde 90’lar Modası

Son yıllarda, diğer birçok dönem gibi, 90’lı yılların popüler parçaları da yeniden trend haline gelmeye devam ediyor. Deri biker ceket ve montlar, kot ceket modelleri, ekose gömlek gibi 90’lara damgasını vurmuş birçok modelin günümüzde yeniden moda olduğunu söylemek mümkün. Özellikle kot parçalar ile öne çıkan bu moda akımını casual, sokak stili ve spor stili benimseyen birçok erkeğin tercih ettiğini söyleyebiliriz. Zamansız kot ceket ve gömlekler ile oldukça sportif ve havalı görünmenin mümkün olduğu bu akımı inceleyelim.

 

 

 

 

 

Kot gömlekler
Her ne kadar tamamıyla 90’lara mal edilemese de, 90’lar ile çılgın bir popülariteye kavuşmuş olduğu için 90’lar modası kapsamında değerlendirilebilir. İster kadın ister erkek, ister genç ister yaşlı, ister sade ister detaylı olsun her stilden kişinin beğenerek kullandığı bu modeli mutlaka deneyin. Özellikle vintage görünümlü olan modelleri şiddetle öneririz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kot ceketler
Bir diğer vintage & retro parça olan 90’ların favorisi kot ceket modelleri, son yıllarda özellikle kürklü (pelüş detaylı) parçalar ile öne çıkıyor. Bej, ekru, vizon gibi renklerdeki bu kürk detayların kot cekete ayrı bir hava kattığını söyleyebiliriz. Genellikle farklı ve nostaljik bir görünüm elde etmek isteyen erkeklerin tercih ettiği bu model aynı zamanda soğuk kış günlerinde iyi bir kurtarıcıdır. Daha sade ve kullanışlı bir görünüm için regular fit ve herhangi bir detay içermeyen modellerini kullanabilirsiniz.

 

 

Deri biker ceketler
90’lı yıllar ile birlikte, adını vazgeçilmez parçalar listesine yazdıran bir diğer model de siyah deri görünümlü biker ceket modelleri olmuştur. Kemer ve metal aksesuarları ile oldukça havalı bir görünüm elde etmenizi sağlayan bu modeli mutlaka deneyin. Yumuşak deri/PU materyalli modelleri ile son derece kaliteli bir görünümü zahmetsizce elde etmek mümkün.
Siz de vintage & retro stile düşkünlüğünüzü 90’lar modası ile göstermek istiyorsanız, günümüz stil ve trendlerine oldukça başarılı bir şekilde adapte olmuş bu parçaları deneyebilirsiniz. Online alışveriş siteleri, istediğiniz 90’lar modası parçalarını elde etmede size yardımcı olacaktır. Alışveriş sitemiz ile kot ceket, kot gömlek gibi her türlü 90’lar modası parçasını veya ihtiyacınız olan diğer parçaları son derece uygun fiyatlara satın alabilir, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir