Erkekler kışın hangi ceket modellerini tercih etmeli?

Havaların soğuması ile beraber güzel ve sıcak yaz günlerinin bizi resmi olarak geride bırakmasıyla, muhteşem kışlık ceket modellerini de inceleme vaktimiz geldi. Ceket modelleri denildiği zaman akla çok fazla seçenek gelse de kış için moda olan bir takım modeller hep ön planda sizleri bekliyor. Bu yazımızda da sizlere erkeklerin kışın hangi ceket modellerini seçmesi gerektiğini anlatacağız. Özellikle 2019 trendileri ile beraber değişen moda akımı, farklılıklara da kucak açmaya başladı.

 

 

 

Yağmurluklar
Ülkemizde kış ayları yağmur hakkında endişelenmemizi gerektirmektedir. Bu nedenle hafif ve çok yönlü bir yağmurluğa sahip olmanız önemlidir. Genel olarak iyi görünmekle birlikte, moda ve tekstildeki ilerlemeler sayesinde, yağmurluk artık pratik olduğu kadar şık bir ürün de olabilmektedir. Bunun için iyi markaların iyi tasarımlarını seçmeniz tavsiye edilmektedir. Online mağazamızda inceleyeceğiniz birçok yağmurluk erkeklerin yağmurda ıslanmaması ve aynı zamanda şık olmasını sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Deri Ceket
Deri ceketler; James Dean ve Marlon Brando gibi film yıldızları onları ikonik rollerde giymeye başladıktan sonra popüler oldu. Asi estetik, birçok genç insanın hayal gücünü ele geçirdi ve deri ceketi önemli bir moda ürünü haline getirdi. Özellikle 70’li yıllarda, deri ceketler punk modasının önemli bir parçası haline geldi. Örneğin, Ramones gibi gruplar deri ceketleri ile oldukça şık duruyorlardı. Deri ceketler de tıpkı bomber ceketler gibi çok fazla şeyle giyebileceğiniz son derece çok yönlü bir dış giyim parçasıdır. Ancak, klasik bir görünüm arıyorsanız, o zaman siyah skinny Jean ve sade bir beyaz tişört ile birlikte giymelisiniz.

 

 

 

 

 

 

Harrington Ceket
Ülkemizde yeni yeni ismi duyulmaya başlayan Harrington ceket modelleri, bomber ceketlere benze de aslında daha ciddi ürünler olarak göze çarpıyor. Tıpkı bir mont gibi olan bu ceketler, hafif ve rahat bir kullanıma da sahiptir. Eğer nostaljik görünmeyi seviyorsanız vintage bir moda akımının parçası olan Harrington ceket modellerini tercih edebilirsiniz.
Eğer sizler de bu farklı ceket modellerinden edinmek istiyorsanız online mağazamızı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir