Erkekler için giyim önerileri

Erkekler genellikle ne bulsam giyerim şeklinde düşündükleri için stil sahibi olamıyorlar. Ama stil sahibi bir erkek olmak istiyorsanız mutlaka bazı altın kurallara uymanız gerekir. Bizler de bu yazımızda ucuz erkek giyim ile stil oluşturmayı adım adım anlatacağız.

 

 

 

 

Terzi konusunda hassas olun
Terziler sadece pantolon paçalarınızı kısaltmak için yoklar. Aynı zamanda gerektiğinde kıyafetlerinizde harikalar yaratmanızı da sağlarlar. Bu nedenle mutlaka iyi bir terzi ile tanışın.
Üzerinize oturan ceketler tercih edin
Tabi burada söz konusu sadece ceketler değil aynı zamanda mont ve kabanlar da mutlaka üzerinize oturan nitelikte olmalıdır. Oversize kesimleri tercih ediyorsanız da bunların da vücut yapınıza uygun olmasına dikkat edin. Aksi takdirde olduğunuzdan daha kilolu görünebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kravat bağlarken dikkat
Kravat bağlarken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, kravatın kemer tokanıza kadar gelmesi gerektiğidir. Uzunu ve kısası çirkin görünecektir. Bununla beraber kravatınız mutlaka ceket yakanızdan daha dar olmalıdır. Kravat ve mendil kombinasyonunda da aynı renk ve aynı kumaşları kullanmak zorunda değilsiniz.
Takım elbisede gömleğe dikkat
Takım elbise giydiğiniz zaman gömleğinizin manşet kısmı mutlaka bir parmak kadar dışarıda olmalıdır. Bununla beraber takım elbise giydiğinizde pantolonunuzun paçaları ayakkabının üzerine yığılmamalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

Cüzdan nasıl kullanılır?
Kabarık bir cüzdan zengin görünmenizi sağlamaz. Aksine dağınık bir insan imajı verirsiniz.
Kemer ve ayakkabı ikilisi
Eğer deri ayakkabı tercih ediyorsanız kemerinizle ayakkabınız mutlaka aynı renkte olmalıdır. Ayakkabılarınız her zaman temiz ve cilalı olmalıdır. Bununla beraber her erkek mutlaka dolabında bir adet şık takım elbise ayakkabısı barındırmalıdır.
T-shirt satın alın
Düz beyaz ve düz siyah t-shirtlerin modası asla geçmez. Bu nedenle dolabınızda bu iki parçanın da bulunduğuna emin olun.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cekette düğmelere dikkat
Ceket giydiğiniz zaman alt düğmesini iliklemeyin. Neticede lise öğrencisi değilsiniz…
Plastik saat kullanmayın
Plastik saatler çocuklar içindir. Kendinize mutlaka şık metal bir saat alın. Kayışı da deri olursa tadından yenmez.
Eğer sizler de ucuz erkek giyim ile şık olmak istiyorsanız Vavin online alışveriş mağazasına giriş yaparak harika ürünlerden satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir