Erkekler Güçlü Bir Tarza Ulaşmak İçin Ne Giymeli?

Erkekler çoğu zaman güçlü bir görünüm elde etmek ister. Bu da kuşkusuz, en kısa yoldan iyi ve güçlü bir kombin ile gerçekleşebilir. Güçlü ve kaliteli detaylar içeren birçok parça ve detay ile bu görünümü kıyafetleriniz aracılığıyla kolayca elde edebilirsiniz. Deri ve kot ceket modelleri, klasik kesim gömlekler ve çeşitli kot pantolonlar ile güçlü bir stil elde etmek mümkün. Gelin, bu bağlamda birkaç parçaya yer verelim.

 

 

 

Klasik gömlekler
Farklı ekose detayları ile 2019 modası içinde kendine iyi bir yer edinen klasik gömlekler, güçlü bir tarz için ilk başvurmamız gereken parçalardan biri. Ayrıca çizgili ve sade modelleri de güçlü kombin arayışınızda mutlaka yer vermeniz gereken parçaların başını çekiyor. Klasik sade siyah gömlekler ve 2019 modası içinde bir hayli popülerleşmiş çizgili gömlekleri mutlaka keşfedin.

 

 

 

 

 

 

 

 

Deri ve kot ceketler
Özellikle kot ceket modellerine geçmeden önce, “güçlü” ile kast edilen anlamın biraz farklı olduğunu vurgulamak gerekiyor. Güçlü kelimesi sert bir görünümü değil; daha çok kararlı bir görünüm eldesine yönelik önerileri içeriyor. Deri ceketler, bu klasik tanıma uysa da kot ceketler biraz dışarıda duruyor gibi görünebilir. Ancak kot ceketler, özellikle siyah renkte olanlar, son derece kararlı bir duruş sergilemenize olanak sağlayacaktır. Deri ceketler ise bu konuda oldukça popüler hale gelmiş trend bir parça.

 

 

 

Kot pantolonlar
Burada da yukarıda altı çizilen anlamın yinelenmesi gerekiyor. Çünkü bahsi geçen kot pantolon modelleri yırtık, bloklu ve nakışlı olanlar! Buradaki temel düşünce ise, marjinal parçaları deneme cesareti! Bu nedenle, güçlü bir görünüm için her türlü farklı kot pantolon modelini deneyebilirsiniz. Özetle güçlü bir görünüm/tarz için beyaz gömlek siyah pantolon gibi belirli reçeteler yerine; tavır olarak cesur parçalar denemek daha sağlıklıdır. Ancak ilk maddede olduğu gibi, siyah gömleğin büyüsünü de es geçmeyin!
Siz de stiliniz doğrultusunda güçlü bir tarz elde etmek istiyorsanız, ucuz fiyatları ile online alışveriş sitemiz Vavin’e göz atabilirsiniz. Sezonun renkleri ile uygun fiyat prensibini bir araya getiren sitemiz gömlek, kot ceket, pantolon gibi her türlü arayışlarınız için birebir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir