Erkekler İçin Modası Geçmeyen Öneriler

Erkek giyim tarzları, çok çeşitlidir. Her ne kadar farklı tarzlarda giyinilirse giyinilsin değişmeyen belli başlı kurallar vardır. Bu yazımızda sizlere hiçbir zaman için modası geçmeyen giyim kuşam önerilerinden bahsedeceğiz. Eğer tarzıyla fark yaratan bir erkek olmak istiyorsanız sizler için maddeleyeceğimiz bu ipuçlarını mutlaka değerlendirmeye almalısınız. … Okumaya Devam EtErkekler İçin Modası Geçmeyen Öneriler

Erkek kaban çeşitleri nelerdir?

Ofise gitmek, özel bir akşama katılmak, arkadaşlarla bir kokteyl içmek için giydiğimiz kaban çeşitlerini seçerken hep sıklıkla düşünürüz. Ve markaların vitrinlerinde çok farklı tarzlarda kaban görüyor hepsini de beğeniyoruz. Zarif, resmi, sportif ve salaş modelleriyle erkek kaban çeşitleri online mağazamızda sizleri bekliyor. Erkek kabanları kış … Okumaya Devam EtErkek kaban çeşitleri nelerdir?

Erkek Giyim Tarzları Nelerdir?

Erkek giyim tarzları oldukça çeşitlidir. Özellikle her dönemin kendisine has birkaç farklı stili bulunmaktadır. Her erkek de kendi vücut yapısı ve karakteristik özelliklerine göre farklı tarzları seçebilir. Peki nelerdir bu tarzlar? Bu yazımızda sizler için her stili ayrı ayrı inceledik.           … Okumaya Devam EtErkek Giyim Tarzları Nelerdir?

Deri Montlarla Asi Bir Havanız Olsun!

Asi ve cool bir görünüm deyince çoğumuzun aklına tek bir parça gelir: deri montlar! Deri mont ve ceket modelleri, adeta cool bir görünümün olmazsa olmazlarındandır. Sokak stilinin en popüler üyelerinden olan deri mont erkek modelleri metal aksesuar, fermuar ve kemer detaylarıyla son yıllarda cool görünümünü … Okumaya Devam EtDeri Montlarla Asi Bir Havanız Olsun!

Çorap seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Çorap, bir giyimin en az önemsenen kısmı olsa da yanlış giyildiği takdirde tüm kombini bozabilecek kadar önemlidir. Bu nedenle çorap alırken dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Kendiniz için ideal ayakkabı ve çorabı bulduğunuz an üzerinize giyeceğiniz her şey kesinlikle güzel görünecektir. Bu nedenle kot … Okumaya Devam EtÇorap seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Centilmen Bir Erkek Neler Giymeli?

Kıyafetler aracılığı ile yaratılan görünüm önemlidir. Havalı, sıcak, centilmen vb. bir imaj çizmek için kıyafetlerden yararlanılabilir. Peki, centilmen bir görünüm elde etmek isteyen centilmen erkekler neler giymeli? Öncelikle birçok parçadan bahsedilebileceğini söylemek gerekiyor. Ancak kısaca birkaç tane sayacak olursak kaşe kaban, boğazlı kazak, fular, saten … Okumaya Devam EtCentilmen Bir Erkek Neler Giymeli?

Boğazlı Kazaklar Tekrar Moda Oluyor!

Kazaklar, kış aylarının olmazsa olmazıdır. Kış soğuklarını atlatmak için en sık kullanılan parçalardan biri olan kazaklar, boğaz detayı ile oldukça şık bir görünüme sahip oluyor. Son yıllarda yeniden moda olan boğazlı kazak modelleri, yeni parçalar denemek isteyen erkekler için müthiş bir öneri! Gerçekten de siyah … Okumaya Devam EtBoğazlı Kazaklar Tekrar Moda Oluyor!

2019’da Yeniden Moda: Leopar Deseni

Leopar desenini bluzlarda, taytlarda ve özellikle de elbiselerde görmeye alışkınız. Ama 2019 modası ile leopar desenlerinin tişörtten hırkaya neredeyse tüm parçalarda yer almaya başladığını görüyoruz. Çanta, cüzdan, gözlük gibi her türlü aksesuarda da yerini alan bu popüler desen, 2019’a damgasını vuracak gibi görünüyor. Özellikle oversize … Okumaya Devam Et2019’da Yeniden Moda: Leopar Deseni

90’ları Yâd Ediyoruz!

90’lar modasını çoğumuz hatırlarız. Gerek doğrudan tanık olduğumuz gerek de günümüz modasının önemli bir kısmını oluşturduğu için… Biker deri ceketler, her türlü payetli parçalar, prenses yakalar, düşük omuzlar ve tabii ki kot parçalar! 90’lı yılların adeta bir kot cenneti olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Başta kot … Okumaya Devam Et90’ları Yâd Ediyoruz!

Kış Modasında Kaban ve Mont

Kaban ve mont erkeklerin kışın sürekli olarak giydikleri kıyafet parçaları arasında yer almaktadır. Bu iki ürün eğer doğru kombinlenmezse çirkin bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle bu yazımızda sizlere kaban ve mont giyiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. Hiçbir erkeğin gardırobu, kaliteli kaban … Okumaya Devam EtKış Modasında Kaban ve Mont