Erkek kış modasına dair

Havaların ciddi anlamda soğuması ile beraber, kışlık kıyafetlerimiz de dolaplarda yerini almaya başladı. Önemli birçok marka kışlık erkek kıyafetlerini tasarladı ve satışa sundu bile. Peki kışın giyinirken hangi noktalara dikkat etmek gerekiyor? Mont, sweat, kazak, gömlek ve kaban gibi ürünleri nasıl kombinlememiz lazım? Bu yazımızda sizlere kışın modayı iyi bir biçimde takip edebilmek adına yapılmaması gerekenleri anlatacağız.

 

 

 

 

Kat kat giyinmeyin
Bir tabir vardır “lahana gibi kat kat giyinmek.” Bu tabir erkeklerin şık bir görünüm elde etmesini engellemektedir. Örneğin sade bir sweat üzerine kapüşonlu bir ceket giyerseniz, onun da üzerine mont kombinlerseniz kötü bir görünüm sergilersiniz. Bu nedenle asla kat kat giyinmeyin. Eğer üşüyorsanız birkaç kıyafet yerine bir iki kalın ürün seçebilirsiniz. Online mağazamızda size göre 2019 modasını yansıtan kalın erkek sweat modelleri bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaban seçimine dikkat edin
Kabanlar erkeklerin en önemli kış kıyafetlerinden birisidir. Doğu, güzel ve kaliteli bir biçimde kombinlenen kabanlar sizleri yakışıklı ve şık bir hale getirecektir. Tasarım açısından farklı ve cool olan kabanlar sayesinde hem soğuktan korunacak hem de insanların dikkatini üzerinize çekeceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çok desenli sweat modellerinden uzak durun
Eğer kendinden emin ve stili ile söz sahibi olan bir erkek imajı yakalamak istiyorsanız mutlaka abartı desenli erkek sweat modellerinden uzak durun. Bununla beraber çok kalın desenli kazaklar da cool görünümden çok uzaklaşmanıza neden olabilir.
Ürünler kaliteli olsun
Eğer kışı sıcak, şık ve rahat bir biçimde geçirmek istiyorsanız mutlaka kaliteli ürünlere yönelmelisiniz. Örneğin ilk yıkamada rengini atmayacak bir erkek sweat modeli sizin kurtarıcınız olacaktır. Sweat seçerken mutlaka birkaç renk almaya bakın. Bu sayede aniden çıkan iş toplantılarına dahi sweat ve üzerine blazer giyerek katılım sağlayabilirsiniz.
MAĞAZAMIZDA YOK YOK
Eğer sizler de kaliteli ürünler ve farklı tasarımlar arıyorsanız online mağazamız üzerinden tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Kış aylarının gelip çatması ile beraber erkek sweat modelleri, erkek kaban modelleri, erkek mont modelleri ve erkek kazak modelleri çeşitlerimiz de artmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir