Erkek Gömleklerinde Modelleri ve Renkleri Nasıl Kullanabiliriz?

Yazın sıcağında gömlek giymek erkekler için bazen anlamsız geliyor olabilir. Giyim kuşamına dikkat eden erkekler için bu tam tersidir. Gömleklerin modellerini yaza uygun hale getirmek hiç de zor değil.

Ferah ve salaş gömleklerin yanı sıra ipek gömlekler de yaz için kullanıma uygun erkek gömlek modellerindendir. İpek gömlekler  için özenli bir şıklığa gerek yoktur. İpek gömlekler tek başına büyük rol oynar zaten. Altına giyeceğiniz parçanın pek bir önemi yoktur. Ancak renklerine dikkat edilmesi gerektiğini de hatırlatmamız gerekiyor.

Ben dikkat çekmek istiyorum diyorsanız ipek gömleklerin renklerine özen gösterilmesi gerekiyor. Kot pantolonlar ne kadar günlük dursa da ipek gömleklerle kombinlendiğinde inanılmaz şık bir görüntü oluşur. Tabii kumaş pantolonla kombinlemek daha uygun olacaktır. Patlayacak renkler sizi ultra şık gösterebilir tabii ki. Burada devreye ten renginiz giriyor. Ten renginizi ve alt tonunuzu iyi tanırsanız doğru bir renk seçimini de bulabilirsiniz. Beyaz tenliyseniz sizde patlayacak renk olarak koyu renkleri önerebiliriz. Ancak sadece koyu renklerle yetinmemek için çizgili gömlek veya ekoseli gömleklere de başvurabilirsiniz. İpek gömleklerin tercih edildiği alanlar genelde ofis ortamları oluyor. Ofiste hem resmi, hem şık görünmenin ideal yolu ipek gömleklerdir. Gece dışarı çıkarken bile giyilebilen bu gömlekler sizi her zaman gün içinde şık gösterir.


Çizgili gömlek seçimleri ise çok klasik olarak görünse de 2019 erkek gömlek trendlerinde hala önde gibi duruyor. Çizgili gömleklerin de kendi içinde bir sürü çeşidi olmasından dolayı vücut tiplerine uygun seçilmesi gerekiyor. Toplu bir vücut için dikey çizgili gömlekler her zaman daha uygun bir seçim olmuştur. Genel olarak siyah giymek ne kadar zayıf gösterirse göstersin çizgili gömleklerde çok koyu çizgilerin olması şart değildir. Her türlü belirgin olacağı için vücut tipinize de uyacaktır. Zayıf bir vücuda sahip bireylerin ise yatay çizgili gömlekleri tercih etmesi daha uygundur.

Tabii ki gömlek modellerine de bakılması gerekiyor. Bu sayede kendi vücut tipinize uygun gömlekleri kendinize uyarlayabilirsiniz. Çizgili gömlekleri hem yazın hem de kışın kullanıma uygun olduğunu da söyleyebiliriz. Mevsim açısından bile çok kullanışlı olan bu gömlekler için https://www.vavin.com.tr/desenli-gomlek/ kategorisini ziyaret edip internet alışverişinden güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca hızlı kargo ile ürününüze ulaşıp bir an önce şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir