Erkek Giyiminde Aksesuar ve T-Shirt Kombinasyonları Yaratmak İçin Püf Noktalar

Posted on

Erkek giyiminde tarz belirleyici etkenlerden biri olan saat, bileklik gibi aksesuarlar aynı zamanda şık kombinasyonlar yaratabilmek için oldukça önemli parçalar. Bu bağlamda aksesuarların özellikle tişört gibi bütünsel parçalarla kombinasyon yaratabilmesi, 2018 erkek yaz moda trendleri arasında en önemli başlıklardan biri. Tarzını oluşturmak ve bu tarzı aksesuar gibi parçalarla bütünlemek isteyen erkekler için aksesuar tişört seçimi oldukça önemli. Bu yazımızda daha bütüncül ve daha şık bir tarz oluşturmak isteyen erkekler için aksesuar ve tişört kombinasyonlarıyla alakalı püf noktaları belirteceğiz.

 

 

 

 

Kullandığınız Aksesuarlar ve Tişörtleriniz Arasındaki Renk Uyumuna Dikkat Edin

Erkek aksesuar modası denince akla gelen ilk başlıklardan biri saatler ve bileklikler. Kullanılacak olan aksesuarların kadın giyimine oranla kısıtlı olması, erkekleri şık kombinasyonlar yaratma konusunda kısıtlayan bir erken olarak öne çıkıyor. Bu bağlamda gösterişli kombinasyonlar yaratmanın yolu da giyilecek olan erkek tişörtler ile aksesuarlar arasındaki uyumdan geçiyor. 2018 yaz giyim trendlerine baktığımızda erkekler için altın kuralın sade modeller olduğunu söylemek yanlış olmaz. Özellikle seçilecek olan erkek tişört modelleri ve kullanılan aksesuarların renk uyumunun oldukça tutarlı olması kritik bir etken. Bu yüzden aksesuar ve erkek tişörtlerinin abartılı olmayan  ve göz almayan renklerde tercih edilmesi oldukça önemli.

 

Erkek T-Shirt Seçiminde Önceliğiniz Aksesuarlarınızla Uyumu Olmalı

Görsel açıdan şık ve bütünleyici erkek koleksiyonları yaratmak için doğru erkek tişört modelini seçmenin oldukça önemli olduğunu söylemek yanlış olmaz. Saat, bileklik gibi aksesuarlarınızla uyumlu tişört modelleri satın almanız, yaratmak istediğiniz imaj için oldukça önemlidir. Daha sportif bir kombinasyon yaratmak istiyorsanız, seçeceğiniz t-shirtler de daha esnek ve daha sportif olmalı. Aynı şekilde oluşturmak istediğiniz sportif imajı desteklemek istiyorsanız, aksesuarlarınızı da buna göre seçmelisiniz. Bir diğer bağlamda daha casual ve gündelik bir tarz yaratmak istiyorsanız basic, düz yaka ve polo yaka t-shirt modellerine odaklanabilirsiniz. Bu modellerle oluşturduğunuz casual stili desteklemek için aksesuar seçimlerinizde satın alacağınız erkek tişörtler ile olan renk uyumuna dikkat edebilirsiniz. Özellikle koyu renk erkek tişörtlerini tercih eden beylerin aksesuar seçiminde fazla parlak olmayan daha kontrastlı renklere odaklanmaları faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir