Erkek Gardırobunda Bulunması Gereken Baharlık Kıyafetler

Her erkeğin gardırobunda bulunması gereken belli başlı kıyafetlerin olduğunu söylemek mümkündür. Üstelik bu, neredeyse bir stil ayrımı dahi gözetmez. Sade ceket ve şık gömlekler ile son derece kullanışlı baharlık kombinler üretilebilir. Bu yalın parçalara giyim siteleri aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ancak bu noktada daha spesifik bazı baharlık kıyafetlerden bahsetmek gerekiyor. Gelin bu kıyafetlerden kısaca söz edelim.

 

 

 

 

İnce ceketler
Her erkeğin gardırobunda bulunması gereken parçaların başını ince ceketler çeker. Pek çok erkek, ince ceket kullanma taraftarı olmasa da son derece kullanışlı bir parçadır. Özellikle vintage & retro stildeki ince ceketleri şiddetle öneririz. Ayrıca gömlek formunda ancak daha kalın olan ince ceketleri de deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Empirime gömlekler
Empirime yani kumaş baskılı gömlekler, erkeklerin gardırobunda yer alması gereken bir diğer kıyafeti oluşturur. Özellikle minimal desenli empirime gömlekleri mutlaka öneririz. Açık renk gömleklerin ayrı bir yere sahip olduğunu da özellikle vurgulamak gerekir. Şık bir görünüm için beyaz rengin ağırlıkta olduğu en azından bir adet empirime gömleği gardırobunuzda bulundurmanızı öneririz. Giyim siteleri size bu konuda yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kot ceketler
Kuşkusuz en popüler baharlık tercihlerden biri budur. Her ne kadar son yıllarda kürklü modelleri ile de kış aylarının vazgeçilmezleri arasına girse de hala klasik modelleri ile baharlık kombinler arasında yerini almaktadır. Eğer standart mavi kot ceketlerden sıkıldıysanız, siyah kot ceketler önerilebilir. Bu ceketler hem farklılığı hem de rahatlığı yakalamak isteyen erkekler için birebir gözüküyor. Üstelik yırtık ve metal aksesuar detaylı olan modelleri ile son derece havalı bir görünüme kavuşmanız mümkün.

 

 

 

 

 

Siz de gardırobunuza baharlık kıyafetler eklemek istiyorsanız bu önerilerden yararlanabilirsiniz. Özellikle gömlek formundaki ince ceketleri ve empirime gömlekleri şiddetle öneririz. Ayrıca empirime gömleklerde baskı detaylarını ilgi alanlarınıza göre seçerek dikkat çekici ve ifadeci bir görünüm elde edebilirsiniz. Giyim siteleri size bu konuda yardımcı olacaktır. Online alışveriş sitemiz aracılığıyla her türlü baharlık ve diğer erkek giyim parçalarına kolaylıkla ulaşabilir ve keyif ile satın alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir