En Şık Ekose Gömlek Modelleri

 

 

Ekose gömlek modelleri, erkek giyim içinde kuşkusuz en çok tercih edilen parçalardan biridir. Bu durumda, gömleklerin sade ve sade olduğu kadar da göz alıcı bir desene sahip olması etkilidir denilebilir. Şık görünümüyle kareli (ekose) gömlekler, bir de göz alıcı ve klas bir renkte ise daha da şık bir görünüme kavuşur. Özellikle siyah kırmızı ve siyah yeşil renklerindeki ekose gömlekler son derece hoş bir görüntü yaratırlar.

 

 

 

 

 

 

Siyah – kırmızı ve siyah – yeşil modeller
Her ne kadar en popüler ekose gömlek renkleri, siyah beyaz ve siyah kırmızı olsa da; konu şıklık olduğunda siyah beyaz yerini siyah yeşil renklere bırakır. Havalı ve göz alıcı görüntüsüyle bu gömlekler, 2019 erkek modası içinde kayda değer bir yere sahiptir. Kalın olduğunda oduncu gömleği olarak değerlendirilebilecek bu modeller, oduncu gömleği modellerinde olduğu gibi tek renk tişört ve sweatlerle kolaylıkla kombinlenebilir.

 

 

 

 

 

İki cepli modeller
Bu gömlek modelleri içinde, cepli modellerin öne çıktığı söylenebilir. Gömleklerde genellikle aranılan bir detay olan cepler, 2019 modası içinde de varlığını sürdürmeye devam ediyor. Özellikle iki cepli modeller, görünümü ve rahatlığı açısından oldukça fazla tercih edilmektedir. Ayrıca gömlek modeline retro & vintage bir hava katan iki cep (çift cep) detayını mutlaka öneriyoruz. Özellikle amacınız bir oduncu gömleği edinmekse bu detaya özellikle dikkat edin.

 

 

 

 

 

Muhakkak edinin!
Sade ve aşina olduğumuz desenleriyle ekose gömlek modelleri, her erkeğin gardırobunda yer alması gereken parçalardan biri. Birçok ortama ve birçok parçaya sağladığı uyumla her daim göz önünde olan bu parça, bu sene de trendler arasında yer almaya devam edecek gibi görünüyor.
Siz de gardırobunuzda bu trend parçaya yer vermek isterseniz online alışveriş siteleri aracılığıyla satın alabilirsiniz. Kaliteli ürünler ile ucuz fiyat politikası izleyen alışveriş sitemiz, size bu konuda yardımcı olacaktır. Kredi kartına taksit ve kapıda ödeme avantajıyla bu şık ve kullanışlı parçaya güvenli alışveriş garantisi ile hemen sahip olabilirsiniz. Bu avantajlardan yararlanmak için acele edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir