En İyi Erkek Kot Ceket Modelleri

En iyi erkek kot ceket modellerini mi arıyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz. Vavin kurulduğu günden bu zamana müşterilerine harika fırsatlar sunmaya devam ediyor. Birçok farklı kot ceket modelini bünyesinde barındıran firma, erkekleri uygun fiyatlarla stil sahibi yapmaya da devam ediyor. Görünüşe göre kot ceket kombinasyonlarının modası asla geçmeyecek gibi görünüyor. Peki en iyi kombinasyonu nasıl yapabiliriz? Hangi erkek kot ceketi modeli size uygun olacaktır? Günümüzde modanın sürekli olarak değişime uğraması ile beraber kot ceketlerin giyilme şekli neredeyse her mevsim değişime uğruyor. Örneğin kimi zaman double denim moda olurken kimi zaman da sadece kot ceket ve kot gömlekler moda olabiliyor.

 

 

 

 

 

Nereden başlamalı?
Erkek kot ceket modellerini kombinlemek için nereden başlamamız gerek? Hava nasıl olursa olsun, bazı kot ceket kombinleri, her mevsim insanları kurtaracak nitelikte. Tabi kot ceketler sadece mevsimsel anlamda çok yönlü değil. Bununla beraber zahmetsiz bir biçimde stil sahibi olmanızı da sağlıyor. Bu ceketler her ne kadar çok yönlü olsa da yine de onları giyerken ve kombinlerken bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor

 

 

 

 

 

 

Hafif, kapşonlu bir sweatshirt üstüne ya da harika bir kazak üstüne kot ceketleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Bununla beraber paltonuzun altına da ince bir kot ceket giyerek farklı bir tarza ulaşmanız mümkün. Tabi bunları yaparken renk uyumuna dikkat edeceğinizi düşünüyoruz.
Kot ceket ve gömlek uyumu da müthiştir. Sade bir gömlek üzerine kot ceket giyebilirsiniz. Bu sizin şık ve sokak stilinizi yansıtmanıza da imkan tanıyacaktır. Yine çift kot giymeniz de mümkün. Çift kot giyerken dikkat etmeniz gereken nokta zıt tonları kullanmak. Örneğin kot pantolonunuzu koyu giyerken üstünüzü mutlaka açık giyin. Bu size gayet şık bir görünüm sağlayacaktır. Bildiğiniz üzere her geçen yıl erkek kot ceket modelleri değişiyor ve yenileniyor. Kimi zaman baskılı modeller ön plandayken kimi zaman sade ya da nakışlı modeller ön plana çıkıyor. Bu nedenle modayı takip etmeniz de büyük önem taşıyor.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir