En Havalı Kadın Dış Giyim Ürünü Nedir? Hangi Moda Detayları Barındırır?

Bu sorunun cevabı kuşkusuz deri görünümlü mont modelleridir. Her ne kadar pastel renkleri ile kaban modelleri de ciddi bir rakip olarak karşısına çıksa da, 90’lı yıllardan beri bu sorunun cevabı çok fazla değişmemiştir. Ancak bu noktada, “deri görünümlü” ifadesine dikkat etmekte yarar vardır. Çünkü son yıllarda karşımıza çıkan mont modelleri gösteriyor ki, gerçek deri olmayan modeller soft görünümü ile daha kaliteli bir görüntü ortaya çıkarıyor. Peki, yeni özellikleri ile bizi şaşırtan bu model, hangi güncel moda detaylarından ilham almıştır? Hep beraber inceleyelim.

 

 

 

 

 

Nakışlar
Son birkaç yılda olduğu gibi, 2019 modası içinde de nakışlar yerini korumaya devam ediyor. Bu geleneksel detay öyle popüler ki, deri mont gibi kendi sınırları olan parçalarda dahi kendine yer edinebiliyor. Parçanın herhangi bir bölgesinde yer alabilen bu detay büyüklük, biçim ve stil olarak farklı formlara bürünüyor.
 

 

 

 

 

 

 

Bloklar
Kaban gibi popüler dış giyim ürünleri içinden sıyrılan deri mont modelleri, günümüz modasında öne çıkan bir başka detay olan bloklara da yer veriyor. Aslında, mont modellerinde çok yaygın olan bir detay olmasa da son derece klas bir görünüme sahiptir. Süet, kadife vb. kumaşlar ile bloklanan deri montlar, farklı bir görünüm arzulayanlar için idealdir.

 

 

 

 

 

 

Pelüş ya da kürk
Şüphesiz en popüler deri mont modellerinden biri pelüş detaylı diğer bir deyişle kürklü modellerdir. Bu detaylar, parçanın havalı imajına zarar veriyor gibi görünebilir. Ancak vintage bir model olarak, aslında son derece havalı ve klas bir parçadır. Yaka veya iç kaplama olarak rastlayabileceğiniz bu detay, her biçimi ile oldukça göz alıcıdır. Pelüş detayda bej, vizon vb. tonları şiddetle öneririz.
Siz de kışı beraber geçireceğiniz birbirinden trend bu deri mont modelleri arasından seçiminizi yaptıysanız, online alışveriş sitemiz Vavin’i ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz, sezonun renkleri ve 2019 yılının moda detaylarını, uygun fiyat ve keyifli alışveriş deneyimi ile buluşturuyor. Siz de arzuladığınız mont, kaban gibi dış giyim ürününü ucuz fiyatlara satın almak için acele edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir