Ekose Gömlek Modası

Posted on

Ekose gömlek her ne kadar eski dönemi hatırlatsa da, 2019 erkek modasında görüldüğü üzere ceketten tutun pantolonlara kadar ekose parçaları görebiliriz. O zaman hep beraber incelemeye başlayalım.


Dediğimiz gibi ekose eski dönemi anımsatsa da bizim bu eski dönemi modern modamızla harmanlamamız gerekiyor. Ekose desenini genelde oduncu gömleklerde görebiliriz. Oduncu gömlekler her zaman her dönemin favorisi olmuştur. Asla trendi geçmeyen oduncu gömleklerin en çok ekoseli olanları kullanıldı ve hala da kullanılmaya devam ediyor. Genelde gençler tarafından tercih edilen bu gömlekleri aynı zamanda da yaşlı insanlar arasında görebiliriz. Bu da ekose deseninin eski dönemlerde olduğu gibi uzun süredir erkek moda dünyasında da yer aldığını anlıyoruz.

 

Ekose gömlekler diğer ekose desenli ürünlere göre daha çok tercih edilen bir üründür. Ekoseli gömleklerin zamansız olduğunu aynı zamanda her mevsimde kullanılabilen erkek gömlek modellerinden en popüler olduğundan dolayı da farkına varabiliriz. Hem yazlık kıyafetlerin üstüne giyilip güzel bir tarz yaratılırken, kışın ise dümdüz ekoseli gömleği giyip altına kumaş pantolon giyildiğinde çok tarz bir görüntü oluşturmuş oluruz.
Ekose gömlekler erkekler arasında özel tarz yaratmak isteyenler için ideal bir seçim haline gelmiştir. İş dünyasında özellikle kullanılması taraftarı olan tüketiciler genel olarak sade ancak kaliteli ekose deseniyle kombinlerini oluşturuyorlar. Zahmetsiz bir şekilde tarz yaratmanın en doğru adresi kesinlikle ekosedir.


Ekose gömlek seçiminde de renklerin uyumuna dikkat edilmesi gerektiği kaçınılmaz bir gerçektir. Genel olarak kombin olarak koyu renkler tercih edilir. Koyu renkler tercih edildiğinde pantolon olarak da koyu renklerin tercih edildiğini görebiliriz. Açık renk kullanıldığında ise alt giyim olarak koyu veya açık renklerde kullanılabilir. Çok abartılı olmadığı sürece bu renklerin skalasını genişletebiliriz. Ekose gömlek giyildiğinde üstünüzde ekosenin renklerinin dışında başka bir giyim bulunmaması gerekiyor. O zaman renk karmaşası yaşanır ve dikkat dağıtırsınız. Bu da istediğimiz algı değildir kesinlikle. İş hayatı için kullanılması için ise kumaş pantolonların kullanılması ile çok güzel bir uyum sağlayabiliriz.

 

 

 

 

 

Vintage giyim sevenler özellikle bu giyimle hem şık giyimle dikkat çekebilir, hem de günlük kombinlerle abartı olmadan sadece görünüme sahip olabilir. Ekose gömleklere sahip olmak için şimdi https://www.vavin.com.tr/erkek-gomlek/ kategorisini ziyaret edebilir, çeşitli modellerle dolabınızı tamamlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve hızlı kargo seçeneğiyle de hemen ulaşabilme imkanınız çoğalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir