Deri Montlarla Asi Bir Havanız Olsun!

Asi ve cool bir görünüm deyince çoğumuzun aklına tek bir parça gelir: deri montlar! Deri mont ve ceket modelleri, adeta cool bir görünümün olmazsa olmazlarındandır. Sokak stilinin en popüler üyelerinden olan deri mont erkek modelleri metal aksesuar, fermuar ve kemer detaylarıyla son yıllarda cool görünümünü oldukça pekiştirdi. Özellikle yumuşak deri ve hafif oversize modellerin asi bir görünüm için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Gelin, her giydiği kişiye asi bir hava katan bu modeli inceleyelim.

 

 

Siyah renk önceliğiniz olsun
Asi ve cool bir görünüm edinmek için oldukça iyi bir başlangıç noktası sunan bu parçayı, mutlaka siyah renk ile denemenizi tavsiye ederiz. Bu parçanın tüm görkemini siyah renk içinde gizlediğini söylemek yanlış olmayacaktır. Gerçekten de hem daha sert görünümü hem de birçok parçaya uyumuyla siyah renk sizin için her zaman avantajlı olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Metal aksesuar detaylar
Deri ceketler nakış, püskül vb. birçok detay alabilir. Ancak asi bir deri mont erkek modeli isteniyorsa, bu detayları es geçmelisiniz. Asi bir görünüm için deri montun alması gereken yegâne detay, metal aksesuarlardır. Gümüş tonlarında zımba, halka vb. metal aksesuarlara ek olarak, fermuarlar, kemerler kullanılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oversize?
Bildiğiniz gibi oversize modeller her yeri sardı. Günümüzde, oversize modeli olmayan tek bir parçanın dahi kalmadığını söylemek yanlış olmaz. Asi ve havalı görünümün olmazsa olmazlarından deri mont modelleri de bu modadan nasibini almış görünüyor. Yumuşak deri materyalli olanları ile oldukça iyi bir görünüm yakalanabilecek bu parçayı, eğer deri mont & ceketlere veya cool parçalara ilginiz var ise şiddetle öneririz.
Siz de bu kış asi bir hava elde etmek istiyorsanız, bu konuda epey ünlenmiş cool deri mont erkek modellerini satın alabilirsiniz. Online alışveriş siteleri, size bu konuda yardımcı olacaktır. Online alışveriş sitemizde, cool ve havalı stillerin tüm parçaları ile birlikte ihtiyacınız olan diğer tüm parçaları kolaylıkla bulabilirsiniz. Size asi bir görünüm kazandıracak parçaları, keyifli bir alışveriş deneyimi ile satın almak isterseniz alışveriş sitemize bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir