Centilmen Erkeklerin Dolabı Nasıl Olmalı?

 

 

Erkekler için moda anlayışı, kadınlarınki gibi sürekli gelişmekte ve her sene farklı kombinlerle farklı tarzlar ön plana çıkmaktadır. Günümüzde moda süreci hem yeniliklere açık bir biçimde hem de hızlı ilerlemektedir. Bu da modern dokunuşların ön plana çıkmasını sağlar. Özellikle erkek gömlek modasında, erkekler her daim şık ve centilmen bir görünüm sergilemek ister. Biz de bu yazımızda sizlere modern ve centilmen bir erkeğin dolabında ne gibi şeylerin bulunması gerektiğinden bahsedeceğiz.
Öncelikle klasik gömleklerle beraber, bu gömleklere hangi parçaların eşlik etmesi gerektiğinden bahsedelim. Bir erkeğin dolabında gömlekle beraber mutlaka şunların da bulunması gerekmektedir:

 

 

 

 

 

 

 

• Blazer ceket (Özellikle siyah ya da lacivert)
• Takım elbise (Siyah, gri ya da lacivert)
• Düz renk v ya da bisiklet yaka tişörtler
• Düz renk v yaka ya da bisiklet yaka trikolar
• Trençkot
• Şık bir kemer
• Şık bir atkı
• Saat

 

 

 

 

 

 

 

Günümüzde birçok tasarımcı ve marka, giyim sektörüne farklı ürünlerle ışık tutmaktadır. Özellikle gömlek konusunda yenilikçi akımları izleyen markalar; klasik ve spor tarza uygun tasarımlar da yapmaktadır. Erkek gömlek, erkek giyimin en önemli parçalarından birisi olduğu için, seçimi sırasında da birçok detaya dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle centilmen bir erkek görünümü çizilmek isteniyorsa mutlaka gömlekler şık seçilmeli ve kombinasyonlar da klasik şıklığa yakın bir biçimde yapılmalıdır.

 

 

 

 

AKSESUARLAR UNUTULMAMALI
Erkek gömlek çeşitleri ile beraber centilmen bir erkeğin dolabında mutlaka olması gerekenleri sıraladık. Bu kıyafetlerin yanı sıra gömlek ve kombine uyacak aksesuarlar da büyük önem taşıyor. Kullanılan günlük parçalara şık bir detay olarak eklenen aksesuarlar; erkekleri kadınların gözünde daha da centilmen bir konuma sokuyor. Şapka, gözlük, kravat, papyon, atkı, saat, mendil, kol düğmeleri ve yaka süsü gibi birçok aksesuar sayesinde kombinlerde farklı bir tarz yakalamak da mümkün oluyor. Bununla beraber yüzük gibi detaylar da centilmen erkeklerde dikkat çeken noktalardan birisi. Şık bir gömleği bahsettiğimiz tüm bu aksesuarlarla süslerseniz, eminiz ki bulunduğunuz ortamdaki birçok insanın dikkatini çekeceksiniz. Bu nedenle online mağazamızdan şık gömleklere ve aksesuarlara bakmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir