Centilmen Bir Erkek Neler Giymeli?

Kıyafetler aracılığı ile yaratılan görünüm önemlidir. Havalı, sıcak, centilmen vb. bir imaj çizmek için kıyafetlerden yararlanılabilir. Peki, centilmen bir görünüm elde etmek isteyen centilmen erkekler neler giymeli? Öncelikle birçok parçadan bahsedilebileceğini söylemek gerekiyor. Ancak kısaca birkaç tane sayacak olursak kaşe kaban, boğazlı kazak, fular, saten görünümlü gömlekler, geleneksel desenli slim hırka modelleri örnek verilebilir. Gelin, centilmen erkeklerin en azından bir tanesini mutlaka denemesi gereken parçalara yer verelim.

 

 

 

Boğazlı kazaklar
Boğazlı kazak modelleri, erkek giyim içinde pek popüler olmasa da son derece klas bir parçadır. Birçok dış giyim ürünü ile uyum içinde olan bu parçayı siyah renkte denemenizi şiddetle öneririz. Siyah, yüksek boğazlı ve sade boğazlı kazaklar ile son derece havalı ve centilmen bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Vintage & retro görünüm için ekru, fildişi vb. renklerdeki yüksek boğazlı, sade ve fitilli modelleri tercih edebilirsiniz. Boğazlı kazak üzerine giyeceğiniz deri ceket veya kabanlar ile olağanüstü bir şıklık elde etmek mümkün.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaşe kabanlar
Erkeklerin mesafeli yaklaştığı parçalar içinde başı çeken kabanları bir de kaşe deneyin. Kaşe kaban modelleri, klas görünümü ile sizi stil sahibi bir centilmen yapacak. Kalın yapısı ile kabanınıza kararlı bir duruş da katan bu modeli mutlaka denemelisiniz. Çift düğmeli modelleri özellikle önerilir. Siyah, vizon, sütlü kahve vb. renkler ile deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saten gömlekler
Son yıllarda birçok parçaya ışıltının hâkim olduğunu söylemek mümkündür. Hatta erkek giyim için bile bu böyledir. Bunun bir yansıması olan saten parçalar, vintage ve klasik bir ışıltı edinmek için birebir. Özellikle siyah ve lacivert gibi renklerde olan saten gömlekleri mutlaka deneyin. Size kattığı klas ve centilmen görünüme inanamayacaksınız!
Siz de centilmen bir görünüm elde etmek istiyorsanız, yukarıdaki püf noktalarından yararlanabilirsiniz. Online alışveriş siteleri, centilmen giyimin temel parçalarını edinmenizde size yardımcı olacaktır. Sitemiz ile boğazlı kazak, saten gömlek ve kaşe kaban modellerine ve diğer ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Keyifli bir alışveriş deneyimi için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir