Casual Gömlek Kullanımı İçin İpuçları

Posted on

Hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz casual gömlekler ne kadar kullanımı rahat olsa da bazı dikkat edilmesi gereken noktaları vardır.


Casual erkek gömlekleri ne kadar rahat giyilmesi gerekse de iş dünyasındaysanız ve casual gömlek sevdalısıysanız kesinlikle düzenli bir görünüm sağlamanız gerekiyordur. Özellikle iş dünyasında kullanırken kumaş pantolon tercih edilirse daha kurumsal bir görüntü sergilemiş olursunuz. Toplum arasında sade ve şık görünmek istiyorsanız en fazla bir tane aksesuar kullanmanız daha uygundur. Boyut olarak küçük / sade olmasına dikkat edin. İş hayatı olduğu için kot pantolon çok tercih edilmese de çok kurumsal bir yapı dışında casual gömlekler altına kot pantolon da kullanılabilir.

 

2019 erkek gömlek moda dünyasında da görüldüğü üzere casual gömlekler bu senenin en trend ve en basic ürünlerinden biridir. Hem kullanışlı hem şık hem de sade kullanımı olduğu için herkesin gözdesi olan bu parçalara ulaşmak o kadar da zor değil. İnternet alışverişlerinin yaygın olduğu bu dönemde https://www.vavin.com.tr/erkek-gomlek/ kategorisini ziyaret edebilir, indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca hızlı kargo seçeneği de mevcuttur.


Kombin önerileri olarak ise beyaz casual gömlek altına kumaş pantolon kullanımı çok şık bir seçenek olacaktır. Şık olmasıyla beraber hem de rahat ve konforlu bir seçimdir. Bu görünümünüzü şık Oxford ayakkabılarla birlikte daha havalı ve çarpıcı bir hale getirmeniz mümkün. Kolye veya küçük bir bileklik ile kombinin tamamlanması ideal olacaktır.


Bir başka seçenek olarak kumaş pantolonlarının üzerinde çizgili casual gömlekler kullanıldığında yine sade ama daha farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Altına sneaker bile giyilse çok şık duracağından emin olabilirsiniz. Casual gömlek denilince aklımız hep ofis görünümü geliyor olabilir. Bunu değiştirmek hiç de zor değildir. Jean sever biriyseniz casual gömlekleriniz için her zaman bir alternatif vardır. Örneğin, kotunuzun üstüne tamamen beyaz casual gömlek giyerseniz fresh bir görüntünüz olur. Bu kombinle dışarıda vakit geçirirken her zaman şık ve rahat olabilirsiniz. Bütün odağın sizin üzerinizde olacağından emin olabilirsiniz. Kotunuzun üstüne simsiyah bir gömlek de giyebilir ve üstüne güzel aksesuar takılarak kombin renklendirilebilir. Bu şekilde de akşam dışarı çıkarken kullanmanız daha mantıklı olur.


Çizgili pantolonların üstüne farklı renklerde casual gömleklerin kullanılması da ayrıca güzel bir fikir olabilir. Gri çizgili siyah kumaş pantolonların üstüne beyaz casual gömlekler tercih edilirse yeteri kadar yaratıcı bir fikir oluşturmuş oluruz.
Bu fikirlerle kendi tarzınızı birleştirip oldukça yaratıcı görünüm elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir