Casual Giyimin Vazgeçilmezi: Oduncu Gömleği

En popüler ekose gömlek çeşitlerinden biri oduncu gömleğidir. Oduncu gömleği kısaca ekose (kare) desenli ve kalın olarak tanımlanabilir. Özellikle siyah kırmızı ve siyah beyaz renkleri ile görünür olur. Diğer taraftan mavi ve yeşil renklerdeki modellerin de popüler olduğunu söylemek mümkündür. Aslen 80’li yıllarda ortaya çıkmış ve 90’lı yıllarda adeta patlamış olan bu oduncu gömleği modellerinin bu sene de klasikler içinde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Diğer bir deyişle, ekose desenli oduncu gömleği modelleri 2019 erkek modası içinde yerini korumaya devam edecek gibi görünüyor.

 

 

 

 

Farklı tişört ve sweatler ile kombinleyin
Oduncu gömleği modellerinin öne çıkan bir özelliği, içine tişört veya sweat giyilerek farklı bir kombin yaratılmasıdır. Oduncu gömleği, ortaya çıktığı ilk günden beri bu şekilde kombinlenmiştir. Bir ekose gömlek çeşidi olması, sade ve tek renkli tişört ve sweatler ile kombinlenmesine olanak sağlamıştır. Oduncu gömleği modelleri, özellikle siyah ve beyaz renklerdeki tişört ve sweatlerle kombinlendiğinde oldukça hoş bir görünüm ortaya koymaktadır. Bu tarz kombinlerin 2019 modası ile kendini göstereceğini söyleyebiliriz.

 

 

 

Sıcak bir kış için aranılan bir parça
Oduncu gömleği modellerinin bir diğer özelliği ise, kalın materyallerden üretilmesidir. Diğer sıradan ekose gömleklerden farkı budur. Oduncu gömleği, ekose desenlidir ancak materyalinin kalın ve yün gibi sıcak tutan bir malzemeden üretilmesi onu oduncu gömleği haline getirir. Bu yüzden, oduncu gömleği modelleri soğuk kış günleri için idealdir. Özellikle çok kalın olan oduncu gömleği modelleri oldukça sıcak tutar.
En yaygın ekose gömlek çeşitlerinden olan oduncu gömleği modelleri, her erkeğin gardırobunda yer alması gereken anahtar parçalardan biridir. Siz de bu anahtar parçayı edinmek ya da bu anahtar parçaya gardırobunuzda daha fazla yer açmak isterseniz online alışveriş siteleri aracılığıyla küçük bir gezintiye çıkabilirsiniz. Bu alışveriş siteleri, kredi kartına taksit ve kapıda ödeme gibi avantajlarla istediğiniz oduncu gömleğini elde etmenizde size yardımcı olacaktır. Ucuz fiyat politikası, güvenli alışveriş ilkesi ve binlerce ürün çeşitliği ile alışveriş sitemiz oduncu gömleği ve diğer ihtiyaçlarınız için daima yanınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir