Camel Rengin Büyüsü ile Tanışın!

Taba olarak da adlandırılan camel, birçok klasik ve bohem stil parçanın rengini oluşturur. Sadece bu stillerde değil, birçok farklı stildeki parçalarda da karşımıza çıkan bu rengin en iyi klasik stile yakıştığını söylemek yanlış olmaz. Kendini özellikle kaban, mont, ceket vb. dış giyim ürünlerinde gösterir. Gelin, klas detaylar ile müthiş bir görüntü elde etmenize olanak tanıyacak bu rengi inceleyelim.

 

 

 

 

Süet, çift düğmeli ve kısa montlar
Çok popüler olmasa da camel rengi ile ulaşılabilecek en klas mont modellerinden biridir. Genellikle mont modellerine göre biraz daha ince yapılıdır. Ancak son derece cool ve western bir havası vardır. Önden düğme detaylı ve hafif şal yakası ile oldukça çekici bir görünüme sahiptir. Vintage & retro stilin bir üyesi olan bu parçayı mutlaka edinmelisiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Derin şal yaka ve uzun kabanlar
Bu model, son yıllarda olduğu gibi, 2019 modası içinde de camel renginin en popüler kullanımlarından biri olacak gibi görünüyor. Midi boyda (diz veya diz altı), göğüs hizasına kadar uzanan derin bir şal yaka ve önde tek veya birkaç düğme içeren bu model son derece kullanışlıdır. Sade yapısı ile birçok stile kolaylıkla ayak uyduracak olan bu trend modeli mutlaka deneyin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trençkot biçiminde, belden kuşaklı, midi boy kabanlar
Modelin mont ve kaban gibi dış giyim ürünleri içinde yaygın camel kullanımlarından biri olduğu söylenebilir. Aslında bir nevi trençkot olarak da adlandırılması mümkündür. Ancak materyali trençkotlara göre biraz daha kalındır. Bel kuşağı ile hoş bir görüntü yaratır. Midi boy olarak lanse edilse de aslında diz üstü olması tercih sebebidir. 2019 yılının moda parçalarından biri olacağı söylenebilir.
Siz de camel renginin hangi büyülü formunu kullanmak istediğinize karar verdiyseniz, internet sitemiz Vavin’i ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz uygun fiyat, zengin ürün yelpazesi ve güvenli alışveriş gibi prensipleriyle keyifli bir alışveriş deneyimi sunacaktır. Mont, kaban, ceket vb. dış giyim ürünleri ve diğer ihtiyaçlarınızı ucuz fiyatlar ile karşılamak için sezonun renkleri ve moda detaylardan ilham alan alışveriş sitemize mutlaka bekliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir