Burçlara Göre Erkek Triko Kazak Modelleri

Erkek triko modelleri, erkeklerin en çok tercih ettiği kışlık parçaların başında gelir. Bir materyal olarak trikoya birçok farklı biçimde rastlayabilirsiniz. Ancak triko denildiğinde aklımıza genellikle kazak benzeri bir üst giyim ürünü gelir ki en yaygın kullanımı da budur. Dolayısıyla, bu yazıda triko kazaklardan bahsedileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca çok spesifik detaylara olanak tanımadığı için de burçlara değil burç gruplarına yer verileceğini belirtelim. Hazırsanız, başlayalım.

 

 

 

Su grubu
Yengeç, Akrep ve Balık gibi burçları kapsayan burç grubunun en öne çıkan özelliği duygusallıktır. Bu nedenle, triko modellerde romantik stilden yararlanabilirsiniz. Tabii ki, romantik stilin erkeklerdeki yansıması biraz farklı olacaktır. Bu noktada bej, açık pembe açık mavi gibi ferah renklerdeki trikoları tercih edebilirsiniz.

 

Hava grubu
İkizler, Terazi ve Kova gibi burçları içeren hava grubunun en önemli özelliği yeniliğe açık ve dinamik olmasıdır. Bu burçlar, moda gibi dinamiktir. Bu nedenle erkek triko kazağınızın moda detayları içerebileceği söylenebilir. Moda detaylar söz konusu olduğu için belirli bir stil, detay kalıp vb. öğelerden bahsetmek mümkün olmayabilir ancak günümüz şartlarında kumaş blokları, pelüş detaylar vb. örnek verilebilir.

Toprak grubu
Boğa, Başak ve Oğlak gibi burçları içeren toprak grubu, maddecilik ve riskten uzak duruşu ile bilinir. Bu nedenle en iyi triko önerisi, ünlü markaların sade bir tasarım barındıran triko kazakları olacaktır. Özellikle, minimal bir marka logosu içeren triko kazaklar oldukça klas bir seçim olabilir. Eğer markalar ile pek içli dışlı değilseniz, sade bir triko da işinizi pekâlâ görecektir.

 

Ateş grubu
Koç, Aslan ve Yay gibi burçların içinde olduğu ateş grubunda öz benlik duygusunun yüksek olduğu burçlar yer alır. Kendilerini gösterme ve öne çıkarma gayesi içinde olduklarından dikkat çekici, şaşaalı ve görkemli detaylar hoşlarına gidecektir. Tabii ki, bir ölçüde farklılık da işinizi görebilir. Özel bir detay vermemekle birlikte, kıyıda köşede kalmış ancak klas ve kaliteli bir görünüm vaat eden her türlü detayı bu burçlar için tercih edeceğiniz trikolarda arayabilirsiniz. Tüm bu erkek triko modellerine ise, online alışveriş sitemiz aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir