Boğazlı Kazaklar Tekrar Moda Oluyor!

Kazaklar, kış aylarının olmazsa olmazıdır. Kış soğuklarını atlatmak için en sık kullanılan parçalardan biri olan kazaklar, boğaz detayı ile oldukça şık bir görünüme sahip oluyor. Son yıllarda yeniden moda olan boğazlı kazak modelleri, yeni parçalar denemek isteyen erkekler için müthiş bir öneri! Gerçekten de siyah rengi, sade yapısı ve yüksek boğazlı yakası ile son derece klas bir parçadır. Bu parçayı özellikle kaşe kaban modelleri ile denemenizi öneririz. Gelin, bu modele kısaca değinelim.

 

 

 

 

Yüksek boğazlı modelleri tercih edin
Boğazlı kazak modellerinin albenisi, büyük ölçüde boğazın ne kadar yüksek olduğu ile doğru orantılıdır. Bu yüzden bu trend modeli tercih ederken boğazın yüksek olmasına dikkat edin. Yarım boğazlı modelleri ise, eğer bu parçaya tereddüttünüz var ise kullanabilirsiniz. Bu klas parçaya alışmak için iyi bir geçiş parçası olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fitilli veya sade modeller

Her ne kadar boğazlı kazak modelleri genellikle sade olsa da, yine de bu kazak modellerini sade tercih etmeniz gerektiği konusunda uyarı yapmak gerekiyor. Fitilli modellerini de tercih edebileceğiniz bu modeller, herhangi bir detay içermeyen yapısı ile oldukça şık bir görünüm sunuyor. Kalın modelleri ile havalı bir kombine sahip olmanın mümkün olduğu bu modeli mutlaka deneyin. Özellikle kaşe kaban modelleri ile kombinleyerek, modelin yarattığı olağanüstü görünümü yakından gözlemleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siyah tonlar
Bildiğiniz gibi siyah renk, birçok parça için ideal bir renktir. Şüphesiz en klas renk olan siyah rengi, bir de en klas parçalardan biri olan boğazlı kazak modelleri ile deneyin. Siyah renk, yüksek boğazlı ve sade modeller ile yaratabileceğiniz kombinlere inanamayacaksınız! Her erkeğin gardırobunda yer alması gereken bu parçayı mutlaka listenize ekleyin.
Siz de bu trend boğazlı kazak modelini satın almak isterseniz, online alışveriş sitelerine göz atabilirsiniz. Alışveriş siteleri, bu klas parçayı uygun fiyatlara edinmenize yardımcı olacaktır. Kaşe kaban, deri ceket vb. dış giyim ürünleri ile muazzam bir uyum yakalayan bu parçayı, müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunan sitemizden satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir