2019’da Yeniden Moda: Leopar Deseni

Leopar desenini bluzlarda, taytlarda ve özellikle de elbiselerde görmeye alışkınız. Ama 2019 modası ile leopar desenlerinin tişörtten hırkaya neredeyse tüm parçalarda yer almaya başladığını görüyoruz. Çanta, cüzdan, gözlük gibi her türlü aksesuarda da yerini alan bu popüler desen, 2019’a damgasını vuracak gibi görünüyor. Özellikle oversize ve uzun kot ceket modelleri ile iyi kombinlerin yaratılabildiği bu moda parçaları çok geç olmadan edinmeye başlamanızı öneririz. Gelin, leopar desenlerinin öne çıktığı parçaları bir inceleyelim.

 

 

 

Elbiseler
Leopar deseni deyince çoğumuzun aklına kuşkusuz elbiseler gelir. Gerçekten de leopar deseninin en popüler olduğu parça elbiselerdir. Bu desende her stilde ve her modelde elbise bulmanız mümkündür. Model skalası oldukça geniştir. Buna rağmen, günümüz modasının bu skalayı daha da genişlettiğini söyleyebiliriz.

 

 

 

 

 

 

 

Tişört ve sweatler
Leopar modasının yeniden canlandığının en önemli kanıtlarından biri kuşkusuz leopar gibi desenlerle anılmayan parçaların dahi leopar desenleri ile anılır olmasıdır. Sweat ve özellikle de tişörtler, bunlardan ikisidir. Kot ceket, oversize kot ceket veya uzun kot ceket modelleri ile kombinlendiğinde olağanüstü bir görünüm edinmenize yardımcı olacak bu parçayı bu moda dönemi mutlaka deneyin. Leopar desenli sweat ve tişörtleri, kot gömlekler (özellikle koyu renkli olanlar) ile de kombinleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bluz ve gömlekler
Her ne kadar leopar desenleri, bluz ve gömleklerde yaygın olsa da, günümüz moda detayları ile birleşerek farklı görünümler elde etmesi yeni bir durumdur. Özellikle farklı yaka tipleri, yaka dekolteleri, omuz dekolteleri ve kumaş blokları gibi alışılmışın dışındaki detayları ile leopar desenli bluz ve gömlekler, 2019 modasına iyi bir giriş yapmıştır.
Siz de vintage & retro desenlerin en popülerlerinden biri olarak yeniden moda olan leopar desenini keşfetmek isterseniz elbise, gömlek, tişört ve sweat gibi popüler parçaları ile işe başlayabilirsiniz. Özellikle oversize ve uzun kot ceket modelleri ile tüm ihtişamına kavuşan bu deseni mutlaka deneyin. Online alışveriş siteleri, size bu konuda yardımcı olacaktır. Alışveriş sitemizde, her türlü leopar desenli parçayı rahatlıkla bulabilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir