2019 Modası ile Bezenmiş En Şık Yılbaşı Elbiseleri!

Nedendir bilinmez, yılbaşı gecesi elbiseleri diğer türden kutlamalarda tercih edilen elbise modellerinden bir tık daha şaşaalı, ışıltı ve görkemli olur. Bu yüzden birçok kadın, tercihlerini bu yönde yapmaya özen gösterir. 2019 modası ise, kadınların bu tercihlerine oldukça iyi bir biçimde ayak uyduracak gibi görünüyor. Payetler, simler, metalik kumaşlar vb. ışıltılı detayların yılbaşı elbise tercihlerinin başrolünü oluşturduğu söylenebilir. Gelin, bu görkemli elbiselerden kısaca bahsedelim.

 

 

 

 

 

 

Mini dar payetli elbiseler
80’li yıllardan beri, dönem dönem popülaritesi artan bir detay olan payetler, son yıllardın favori detaylarından biri. 90’lar modasının hayatımıza kattığı dar ve mini biçimler ile bir araya gelerek oldukça havalı ve seksi bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacak bu elbise modelini, yılbaşı seçenekleriniz arasında mutlaka bulundurun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Derin v yaka asimetrik elbiseler
Son yılların popüler detaylarından bir diğeri olan v yakanın, yılbaşı elbiselerinin favori detaylarından biri olduğu söylenebilir. Bu hoş detaya eklenen asimetrik kesim ise, v yakanın yarattığı cool görünümün dozunu kayda değer bir biçimde artırıyor. Diğer taraftan, elbise modeline bir enerji bir hareketlilik de katan bu detay, sıradanlığın biraz dışına çıkmak isteyen kadınlar için ideal.

 

 

 

 

Uzun, yırtmaçlı, transparan elbiseler
Bu parça, kuşkusuz en iddialı modellerden biridir. Tamamen transparan olabildiği gibi, sadece üst tarafı da transparan olabilir. Transparan yapıya eşlik eden payet, pelüş vb. süslemeler ile oldukça dikkat çekici bir görünüm elde etmenize olanak tanır. Bu model gibi iddialı parçaların, 2019 moda dönemi içinde oldukça trend olacağını öngörmek mümkün.
Bu üç modelin, yılbaşı gecesi ruhuna en fazla uyan modeller olduğu söylenebilir. Tabii ki, benzer görkemli detaylar ile seçenekler çoğaltılabilir. Bu da, stilinize uygun bir seçim yapmanız için oldukça sağlıklı bir karar olacaktır.
Siz de yılbaşı gecesi elbisenizi almadıysanız acele edin! Alışverişinizi yılbaşı arifesi yerine şimdi yapmak, uygun fiyat seçenekleri ile karşılaşma ihtimalinizi artıracaktır. Siz de bu dönemden yararlanmak istiyorsanız, online alışveriş sitemiz Vavin’i ziyaret edebilirsiniz. Sezonun renkleri ile ucuz fiyat seçeneklerini bir araya getiren sitemiz, arzuladığınız elbise modelini edinmenize yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir